29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Тарифи на послуги у військовій частині. Електронний запис у дитсадок. Інвестиційні конкурси. Зміни у складі адмінкомісії

Влас. інф.

17 листопада на черговому засіданні міськвиконкому 41-не питання порядку денного, як завжди, розглядали стандартними блоками: про житло і квартирний облік; справи опікунські; присвоєння адреси (поштової та тимчасової будівельної) та внесення відповідних змін у попередні рішення виконкому; встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг; дозволи на розміщення рекламних засобів; затвердження штатних розкладів; матеріальна допомога. Київському квартирно-експлуатаційному управлінню по в/ч А 2860 встановлено тарифи з водо- та теплопостачання (див. на сайті міської ради та у наступному номері газети «Вишгород»).

У чергу до дитячих садочків батьки записують маленьких вишгородців буквально з дня народження. Аби черга була прозорою, запроваджено електронну реєстрацію для вступу до ДНЗ міста. Станом на 17 листопада 2016 р. міськвиконком ухвалив список дітей на три роки наперед — із 1 вересня 2017, 2018 та 2019 рр. (Всі три рішення оприлюднені на офіційному сайті Вишгородської міської ради.)
З метою забезпечення збалансованого та соціального розвитку міста, керуючись Положенням про порядок підготовки та проведення інвестиційних конкурсів щодо будівництва, реконструкції об’єктів житлового, нежитлового призначення та соціальної інфраструктури міста (рішення міськради від 28.04.2016 р. № 10/6), — визначено такі об’єкти, що потребують залучення інвестицій: будівництво об’єкта промисловості та торгівлі, а також багатоповерхового житлового будинку із вбудованими нежитловими приміщеннями — на земельних ділянках на вул. Н. Шолуденка (перед КАРАТом, автомайданчик МРЕО; колишня баня) та зведення багатоповерхівки на перехресті вул. Шкільної та Київської (біля учбового комбінату). Далі публікуватимуться умови та, власне, проводитиметься сам конкурс, результати якого мають затвердити виконком і сесія.
Затверджено кошторисну документацію по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини, тротуарів та автомобільних парковок» за адресою: вул. В. Симоненка, 1, Н. Шолуденка, 3, 5, Б. Хмельницького, 6, Набережна, 8, — аби навесні розпочати роботи (заступник міського голови Ігор Свистун повідомив, що на виході — ще 5-6 подібних проектів).
До складу адмінкомісії виконавчого комітету Вишгородської міської ради введено начальника відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю Андрія Марцевого та заступника директора комунального підприємства «Благоустрій-Вишгород» Олександра Клавдієнка.