05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про приписку громадян 2000 року народження до призовної дільниці в 2017 році

Микола ПРИБОРА, військовий комісар Вишгородського райвійськкомату
Сергій РЯБОКІНЬ, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Вишгородського райвійськкомату

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-XII, розпорядження голови Вишгородської райдержадміністрації № 361 від 09.08.2016 р. «Про організацію та проведення в районі приписки до призовної дільниці громадян 2000 року народження», з 12 січня по 31 березня 2016 р. оголошується приписка до призовної дільниці Вишгородського району Київської області громадян 2000 року народження.

Явці на приписку підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території Вишгородського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Вишгород, вул. Кургузова, 5 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.