08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Олександр Горган – голова КОДА

03.11

Влас. інф.
ФОТО – Олександр КОВАЛЕНКО, «Слово», спеціально для «Вишгорода»

Президент України Петро Порошенко представив новопризначеного голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, який півтора роки очолював Вишгородську районну державну адміністрацію. Церемонія представлення нового голови ОДА відбулася у великій сесійній залі Київської облдержадміністрації.

Перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук оголосив указ Президента: «Призначити Горгана Олександра Любомировича головою Київської обласної державної адміністрації».
«Я впевнений, що Олександр Любомирович, враховуючи ті позитивні здобутки (починаючи з активної участі в побудові захисних фортифікаційних споруд на лінії зіткнення і закінчуючи низкою дуже обнадійливих експериментів у районній державній адміністрації), враховуючи його дуже молодий вік та ентузіазм, – реалізує той величезний потенціал, який він має», – зазначив Петро Порошенко.
Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олександра Горгана головою Київської облдержадміністрації. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні комісії 11 жовтня.