24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Шановний Олександре Любомировичу!

Прийміть щирі вітання з призначенням на посаду голови Київської облдержадміністрації.
Працювати керівником регіону – непросте та дуже відповідальне завдання, яке вимагає неймовірної самовідданості й терпіння, вміння знаходити компроміси, поважати опонентів. Переконаний, усі ці риси допомагатимуть Вам крок за кроком робити корисний внесок у добробут кожного жителя Київщини.
Впевнений, що Ваш досвід роботи, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття, новітні погляди та управлінський талант сприятимуть подальшому розвитку області – і нашого міста й району зокрема.
Від імені Вишгородської громади бажаю Вам невичерпної енергії, принциповості та наполегливості.

Вишгородський міський голова
Олексій МОМОТ

З надією на подальшу співпрацю

Вітаємо Вас, Олександре Любомировичу, із призначенням на відповідальну посаду голови Київської обласної державної адміністрації!
Київщина — це терени, на яких, без сумніву, ще більше розкриються Ваші таланти керівника.
За час Вашого перебування представником Президента на Вишгородщині районні і міські структури конструктивно й плідно співпрацювали. Впевнена, що Ваш професійний досвід та цілеспрямовананість допоможуть Вам у роботі і на новій посаді. Сподіваємось, що все найкраще, започатковане у Вишгородському районі, Ви продовжите на Київщині, а місто Вишгород і Вишгородський район завжди будуть пілотними проектами в усіх Ваших державних починаннях.
Сил Вам, мудрості, невичерпної енергії та реалізації найсміливіших задумів та планів на благо громади Київщини!

З повагою
Секретар Вишгородської міської ради
Тетяна БРАЖНІКОВА