08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Так тримати!

Іван БУРДАК, почесний громадянин
м. Вишгорода і Вишгородського району, академік, доктор економічних наук, професор, письменник

Впродовж останніх 10 років мешканці чотириповерхового будинку № 4 по вулиці В. Симоненка клопоталися перед Вишгородською міською радою, райдержадміністрацією про фасадний ремонт та благоустрій прибудинкової території (відмостка, дорога), проте далі красивих обіцянок місцева влада не пішла…

Основна причина порушення технічного стану будинку — забивання паль при будівництві сусідньої 10-поверхівки без урахування структури грунту. Наш будинок буквально розтрусило.
Відмостка прийшла в непридатність, від чого дощі підмивали фундамент. До того ж, під’їзна дорога, через грубі порушення технічних норм при її ремонті в 2014 році, під час дощів оберталась на водоймище, по якому через відсутність тротуарів люди бродили по коліна у воді.
До речі, в минулому році на моє прохання фотожурналіст зафіксував саме отаку картину. Цю світлину я передав до міськради. Замість того, щоб вжити відповідних заходів для усунення цього негативного явища, тодішній заступник міського голови О. Ростовцев «творив комедію» — ходив по міськраді, показував усім зустрічним світлину, мовляв, подивіться, чим від нічого робити займається почесний громадянин м. Вишгорода.
Слава Богу, призупинив безглуздя міських чиновників молодий енергійний міський голова Олексій Момот — серйозно взявся за розв’язання цієї проблеми. Під його керівництвом оперативно був виготовлений проект на будівництво відмостки та капітальний ремонт під’їзної дороги. Те, що попередня місцева влада не зробила за 10 років, молода команда міського голови змогла здійснити на високому інженерно-технічному рівні за 10 днів!
Відрадно також, що міськрада провела комплекс заходів щодо проектування ремонту (утеплення) фасадів будинку. Я особисто з великим задоволенням ознайомився з двома варіантами комерційних пропозицій директора «Фасад-центру» по ремонту фасадів.
Мешканці будинку вірять і надіються, що в програму ремонту житлового фонду на 2017 рік міськрада включить зазначені роботи по нашому будинку.
Від імені жителів багатостраждального буд. № 4 на вул. В. Симоненка та особисто від себе щиро дякую міському голові Олексію Момоту, його заступнику Ігорю Свистуну, депутату міської ради Олексію Поліщуку, будівельникам — за якісно виконані роботи по благоустрою прибудинкової території. Бажаю плідних успіхів у їхній роботі на благо вишгородців. Так тримати, шановні друзі!