03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пам’ятаємо

Владислав Заїка

Валентина ПАРЧУК,
депутат Вишгородської міської ради V і VII скликань

zaikaПішов із життя наш колега Владислав Заїка, депутат Вишгородської міської ради V скликання. Ми працювали разом із 2006-го по 2010-ий рр., були в одній команді — патріотів міста.
Він так любив свій Вишгород, що навіть його відхід у Вічність відбувся напередодні Дня міста-2016. Ховали Владислава Заїку 24 вересня 2016 р. Місяць Владислав Вікторович не дожив до свого 46-річчя: понад два роки боровся з важкою оноклогічною недугою. Життєлюб, В. Заїка не скаржився на долю, що дала йому таке випробування, — а підбадьорював рідних, друзів, налаштовував на життя.
Владислав був взірцем сім’янина, справжній чоловік і глава родини, завжди — поруч із своїми трьома дітьми (до речі, старша донька закінчила школу із золотою медаллю, молодшій — вісім років, 13-річний син навчається у Технічному ліцеї). Велику увагу Владислав Вікторович приділяв дошкільним і позашкільним навчальним закладам, цікавився проблемами, неодноразово надавав фінансову допомогу на необхідне обладнання.
Сумлінного депутата, який керувався совістю та інтересами Вишгородської громади, завжди обстоював Правду, прийшли проводити в Останню путь 17-ть депутатів міської ради V скликання від різних партій — разом із освітянами, однокласниками Владислава, його колегами, колишніми та нинішніми сусідами.
22 жовтня Владиславу Заїці вповнилося б 46 років. Пом’яни його, Вишгороде, він так тебе любив!

 

Вічна пам’ять. Велика туга, що гине цвіт нації…

2 жовтня 2016 року не стало Мирослава Мисли….

Юрій ГОРОДИСЬКИЙ, Валентина ПАРЧУК,
Ольга ФІЛЮК, Олег КРИВЕНКО

3322Народився 4 липня 1992 року на Закарпатті.
Неможливо знайти слова… Замість слів — сльози. Гине цвіт нації, гинуть діти… Живі і ненароджені.
Не стало сонечка, не стало вірного друга, світлої, доброї, надзвичайної людини, патріота і вірного націоналіста, який із перших днів був учасником Революції Гідності — спеціальним кореспондентом радіо «Голос Свободи» — і з перших днів пішов на цю прокляту війну добровольцем.
Боєць «Легіону Свободи», «сокілець», офіцер 93-ї ОМБ. Мріяв після війни повернутися до улюбленої справи – викладати історію, адже 2013 року отримав вищу освіту – закінчив історичний факультет Харківського Національного університету ім. Каразіна.
Черговий обстріл. На цей раз мінометний, на Луганщині, поблизу Кримського. Мирослав Мисла загинув від осколкового поранення в спину…
Дякуємо, Мирославе, що боронив нас, поки всі спали під теплими ковдрами. Дякуємо за Тебе долі, що звела нас із тобою, і ми знали тебе. Ти показав нам, якими потрібно бути, що значить — бути Людиною… І — пробач. Пробач за те, що живі…
Вишгородська районна організація ВО «Свобода» Київської області, ГО «Яворина» Київської області висловлює глибоке співчуття рідним, близьким, побратимам.
30 вересня під час ярмарку на з’їзді ВО «Свобода» Київською обласною організацією ВО «Свобода» було зібрано кошти – 2800 грн. Передаємо їх рідним Мирослава.
Сумуємо.
Світла Пам’ять…
Герої не вмирають!