08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Як гарно, що сьогодні ми зібралися отут»

Марина КОЧЕЛІСОВА
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород» 

День ветерана в «Джерелі» був урочистим, музичним і осінньо-золотим.

Міський центр творчості давно вже став прихистком талантів незалежно від віку. От і 1 жовтня ц. р.дитячий ансамбль «Домісолька» та хор «Ветеран» привітали літніх вишгородців із Днем ветерана, свого керівника Г. Покровську з Днем музики та Днем вчителя чудовим виконанням естрадних пісень. А переможець багатьох районних, обласних і національних конкурсів — «Золотий вік» подарував пісні народні й авторські: «Калинонька», «Ми не вінчані досі» тощо.

Були вітання урочисті — голови міської ради ветеранів П. Жуланова (що згадав, як ветеранів шанували іще у давньому Римі та вручив відзнаки ветеранам війни — В. Демчуку, І. Демченку, І. Черткову, О. Кравченку, А. Пироженку, Р. Шмуговському, Г. Чекерді, О. Бегуну); представника Вишгородської районної організації Товариства «Просвіта» Сергія Прокопенка; почесної громадянки Вишгорода, поетеси Ольги Дяченко; привітали й ювілярку Лідію Василівну Роюк — з 80-літтям (Подяку міський голова вручив їй особисто).

Були теплі слова голови міської ради ветеранів Петра Жуланова, директора територіального центру соціального обслуговування Наталії Рудько, члена міськвиконкому Вікторії Кулакової, секретаря міської ради Тетяни Бражнікової та міського голови Олексія Момота. (До речі, за його сприяння та з організаційною допомогою президента благодійного фонду СВЯТОЇ ОЛЬГИ, радника міського голови Володимира Малишева, 170 ветеранів праці, війни та військової служби отримали солодкі привітання до свята, а також шість десятків ветеранів-вчителів до Дня вчителя).

Були вітання танцювальні — від Зінаїди Крушановської та Володимира Маркова: чудовий фігурний вальс (під Х. Іглесіаса) і степ-мікс «Роки молоді» (В. Марков — у кльошах, елегантній кепочці, з гітарою в руках — під ритмічні акорди гуркотливими підборами «бив чечотку» та виконував міський романс, який викликав шалені оплески, крики «Браво!» та неабиякий захват у залі).

Всі згадали пісні, що співали юні компанії на міських подвірях, відчули себе молодими. Співаки і танцюристи не піднімалися, а злітали легкими рухами на сцену, з якої лунали: «Комсомольці-добровольці», «Листя жовте», «Ми бажаєм щастя вам», «А я люблю, як в юності» («Осіннє золото»), «Зустріч друзів», «Як гарно, що сьогодні ми зібралися отут».

Олексій Момот: «Я добре памятаю той особливий запах від коробочки з медаллю «Ветеран праці», яку урочисто відкривав мій батько на свята… Чомусь нині держава менше приділяє уваги ветеранам. Але наші двері для вас, дорогі мої вишгородці золотого віку, завжди відкриті. Удвічі збільшено міський бюджет на соціальну допомогу. Через П. Жуланова і В. Малишева постійно чуємо і знаємо ваші потреби — і усім намагатимемося по можливості допомогти»

Володимир Малишев: «У залі я не бачив літніх людей, там були люди, що перемогли свій літній вік: молоді очі, молоді пісні, молоді голоси і молоді танці. Це був приголомшуючий концерт: пісні, танці, вірші, побажання — все від душі, і стільки енергії! Міські депутати, котрі не прийшли в «Джерело», багато втратили»

Тетяна Бражнікова: «Спасибі за запрошення — від себе особисто й усього міського депутатського корпусу. Ви — наша гордість, взірець життєлюбства, залишайтесь такими ж талановитими. Низький вам уклін»

002

003

004

005

006

001