06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про заходи по підготовц та проведенню Дня українського козацтвата VIIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова»

УКРАЇНА

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 174

від 30 вересня 2016 року м. Вишгород

Про заходи по підготовці та
проведенню Дня українського козацтва
та
VIIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
«Вишгородська Покрова»

В зв’язку із проведенням VІII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова» та з нагоди Дня українського козацтва, з метою популяризації кращих зразків духовної і народної музики та пісні на виконання «Програми культурно-масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів у м. Вишгороді на 2016 рік» затвердженої рішенням міської ради від 25 грудня 2015 р. № 3/4 «Про затвердження міських програм розвитку на 2016 рік», згідно Указу Президента України «Про День Українського козацтва» від 07.08.1999 №966/99, керуючись ст.32 та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

  1. Провести 15 жовтня 2016 року міські урочисті заходи з нагоди Дня українського козацтва та VIІIВсеукраїнський фестиваль-конкурс «Вишгородська Покрова» на території Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ по вул. Старосільській, 9.
  2. Затвердити план проведення VIIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова» 15 жовтня 2016року (додаток) .
  3. Доручити керівнику муніципального хору-ансамблю «Коралі» Л. Потіцькій забезпечити запрошення колективів-учасників VІII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова», підготовку сценарію та проведення фестивалю-конкурсу  на належному рівні.
  4. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства (проживання, харчування учасників фестивалю, квіткову та сувенірну продукцію).
  5. Доручити директору Комунального підприємства «Редакція газети «Вишгород»  Ткачу В.О. здійснити  висвітлення тематичних статей.
  6. Доручити директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню території Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ по вул. Старосільській, 9 в належний санітарний стан та вивіз сміття після завершенняфестивалю.
  7. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Панфьорова П.І. про проведення Дня українського козацтва та VIІI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова» 15 жовтня 2016 року  з 1000 до 1800 на території Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ  по вул. Старосільській, 9 для забезпечення правопорядку.
  8. Повідомити начальника Вишгородського районного управління з надзвичайних ситуацій ГУ МНС України Бондаренка Г.В. про проведення Дня українського козацтва та VІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова» 15 жовтня 2016 року з 1000 до 1800 на території Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ  по вул. Старосільській, 9 для забезпечення готовності спецпідрозділів та для забезпечення заходів протипожежної безпеки.
  9. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Гонтара В.В.про проведення Дня українського козацтва та VIІI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова» 15 жовтня 2016 року з 1000 до 1800 на території Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ по вул. Старосільській, 9 для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  10. Відповідальність за проведення фестивалю покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.

Міський голова О. Момот

 

  Додаток 
до розпорядження
від 30 вересня 2016 року
№ 174

  

РОБОЧИЙ ПЛАН

по підготовці до проведення VІІIВсеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова»

15 жовтня 2016 р.

 

№ п/п ЗМІСТ  ЗАХОДІВ Термін виконання Відповідальні
1.

Розроблення макетів рекламних сіті-лайтів, афіш А4, запрошень на фестивальта іншої сувенірної продукції

  Новаковська Н.
2. Розміщення  сіті-лайтів  

Доброхотова Т.В.

3. Запрошення творчих колективів, посадових осіб міста, району, області.
Координація їх перебування на фестивалі.
 

Іванов Т.С.

Новаковська Н.

4. Встановлення 4 біо-туалети на території Собору  

Талошний С.Л.

Свистун І.І.

Мирієвський І.В.

5. Підготувати лист на ВМКП «Водоканал» щодо перевезення стільців та хорових лав від Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело» до Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ  

Кисіль Н.М.

Організаційний відділ

6. Приведення території Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ в належний санітарний стан.  

Свистун І.І.

Пільгун В.

7. Висвітлення заходу в ЗМІ ( газета «Вишгород», радіо, телебачення), висвітлення заходу в мережі Інтернет  

Ткач В.О.

Організаційний відділ

8.

Харчування учасників заходу

 

Іванов Т.С.

Доброхотова Т.В.

Мирієвський І.В.

9. Забезпечення заходу звукопідсилюючою апаратурою (налаштування апаратури)   УГКЦ
10.

Замовлення квіткової продукції

 

Доброхотова Т.В.

Мирієвський І.В.

11. Підготувати привітання Міського голови  

Іванов Т.С.

Ткач В.О.

12. Печатка для оформлення відряджень колективам  

Василенко Н.П.

Організаційний відділ

13. Організація участі майстрів Вишгорода   

Новаковська Н.

Організаційний відділ

14. Забезпечення проведення транспортного перевезення учасників фестивалю «Вишгородська Покрова»  

Іванов Т.С.

Новаковська Н.

Організаційний відділ

15. Забезпечення проживання учасників фестивалю «Вишгородська Покрова»  

Іванов Т.С.

Організаційний відділ

Керуючий  справами виконкому                                                                                                                                  Н.Василенко