24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Зерна, посіяні в школі, сформували керівника, який прагне змінити світ

Ганна КАБАНЕНКО, Лідія ХОНДОЖКО, Лариса ПАВЛЕНКО, Людмила СКОРОСТЕЦЬКА, Валентина КРАВЧЕНКО, Надія ПЕТЕНОК та інші вчителі-ветерани

У Вишгороді зараз проживають біля 60 учителів-ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Зворушує до сліз, коли педагогічні колективи, учні й батьки запрошують нас на шкільні заходи, свята, екскурсії.

Сьогодні, коли в більшості з нас «літа на осінь повернули», кожен прояв хоч невеличкої уваги переносить у роки молодості, що згадуються зі світлим щемом, оптимістичною ностальгією (бо ми жили й працювали за велінням серця, сповна віддаючись улюбленій справі). Увага та вдячність завжди надихають і підбадьорюють.

Напередодні Міжнародного дня вчителя, як уже традиційно склалося, нас, учителів-ветеранів, вітали учні та колеги. І приємний сюрприз — вітання та солодкі подарунки від міського голови Олексія Момота, випускника Вишгородської ЗОШ № 2. Зерна знань, творчості, вихованості, шанобливого ставлення до старших, посіяні Вашими педагогами, шановний Олексію Вікторовичу, сприяли становленню молодого сучасного керівника, який (ми це бачимо) прагне змінити світ на краще. Нехай Ваші найамбітніші проекти щодо перетворення рідного міста на справжнє європейське — обовязково здійсняться!