28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ішлося про співпрацю з регіональними ЗМІ

Марина КОЧЕЛІСОВА

Київщина на 99 % готова до опалювального сезону. На цьому наголосив в. о. голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе на зустрічі з керівниками місцевих ЗМІ області. Принагідно інформував про відкриті тендери — за системою Prozorro. Та попросив журналістів якомога докладніше знайомити людей з їхніми правами, зокрема — на субсидії, та побільше давати гарних новин.

Під час зустрічі ішлося про координаційний центр екстреної медичної допомоги (диспетчерська частина буде у Білій Церкві), децентралізацію, старт (а вірніше — реанімацію) програми побудови окружної дороги навколо Києва, Документ-сервіс «ГОТОВО» (де від 20 хвилин до 24 годин можна буде зареєструвати шлюб, оформити будівництво чи бізнес, зробити закордонний паспорт) та освітянські ініціативи, що реалізуватимуться на Київщині.
Так, НОП (нова освітня платформа — нові стандарти освіти) має утворити нові простір, контент, менеджмент і технології на базі старих шкіл та побудувати нові – там, де громада до цього готова (є бажання батьків, вчителів та місцевої влади). На запитання, де брати кошти, головуючий зустрічі, зокрема, відповів, що для лобіювання інтересів населення області йдуть перемовини про створення відповідної групи у Верховній Раді України.
Заступник голови – керівник апарату Київської обл-держадміністрації Михайло Царенко повідомив, що в КОДА створюють сайт звернення громадян, який сприятиме оперативному реагуванню та негайному їх виконанню відповідними структурними підрозділами.
Голова ради редакторів друкованих видань області Павло Смовж поцікавився державною підтримкою ЗМІ, що вже вийшли чи збираються вийти у «вільне плавання». Нагадаємо, що з цього приводу в області було прийнято рішення про висвітлення діяльності КОДА та Київоблради, що, на жаль, поки що не виконуються належним чином. Насамкінець Лев Парцхаладзе запропонував редакторам комунальних ЗМІ зустрічатися раз на місяць, аби обласна влада за допомогою журналістів тримала руку на пульсі найвіддаленіших населених пунктів Київщини.
Про зустріч також чит. на сайті Київської ОДА: http://koda.gov.ua/news/u-koda-vidbulasya-zustrich-iz-redaktora/