29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дорогі мої земляки!

24 вересня ми з вами відзначаємо 1070-річчя з Дня народження нашого славетного міста.
Сьогодні нам з вами є чим пишатися: тисячолітніми історичними традиціями, яскравими особистостями, мальовничою природою, сучасним архітектурним обличчям вулиць і скверів та іншими принадами древнього і завжди юного Вишгорода.
Я від щирого серця хочу вам подякувати за високе почуття патріотизму, любов і священне ставлення до рідного міста. У нас є всі духовні та людські ресурси, а головне — бажання зробити все можливе, щоб життя вишгородців відповідало найвищим соціальним стандартам. Ми варті того, щоб жити заможно і комфортно.
Запрошую вас 24 вересня взяти участь у святкуванні Дня міста, яке розпочнеться о 10-й годині ранку на площі Т. Шевченка.
З Днем міста, шановні друзі!

Міський голова Олексій Момот

З Днем міста!

Шановні
вишгородчани!
День міста — це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.
Дякую всім мешканцям Вишгорода, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо — представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну, голод і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.
Вітаю також молоде покоління, яке визначатиме долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.
Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. З Днем міста!
З повагою
заступник Вишгородського міського голови Трохим ІВАНОВ

З днем народження тебе, Вишгороде!

Тільки уявити, тобі виповнюється 1070 років, а ти все такий же юний, сучасний та енергійний!
Кожен із нас, вишгородців, любить тебе, Вишгороде, пишається твоєю історією, прагне для тебе європейського майбутнього!
Зростай та процвітай, наше улюблене місто!
У День народження Вишгорода зичу моїм землякам, перш за все, миру, добра, родинного затишку, Божого благословіння та покровительства захисників Вишгорода, перших наших святих Бориса і Гліба.
Хай щастя, любов і достаток живуть у кожному куточку нашого міста, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.
З Днем народження, рідний Вишгороде!
З Днем міста, шановні вишгородці!
Тетяна БРАЖНІКОВА, секретар Вишгородської міської ради

Дорогі мої виборці!

Шановні вишгородці!
Від щирого серця вітаю вас із Днем народження нашого рідного міста Вишгорода. Нині йому виповнюється 1070 років!
У цей радісний день бажаю нашим шановним старожилам бадьорості духу, здоров’я, любові дітей і онуків. Саме завдяки вашій добросовісній праці ми маємо змогу проживати в такому красивому і комфортному місті.
Нашій талановитій молоді зичу світлої перспективи, здорового та заможного життя.
Я твердо переконаний, що наше з вами почуття патріотизму до рідного міста, любов до його вуличок і скверів, чарівної природи надихатимуть і надалі творити благо для всієї громади Вишгорода. Ми варті жити в дивовижному і зручному місті. Для цього у нас є всі можливості: прекрасні і мудрі люди, вміння і заповзятість, шляхетність і мудрість. Я щиро вірю, дорогі вишгородці, що разом із вами ми будемо розвивати наше місто за кращими європейськими стандартами.
Добра вам, щастя і радості!
З Днем міста!
Ваш депутат Вишгородської міської ради Олексій ПОЛІЩУК

Достатку кожній родині!

Тепло і сердечно вітаю вишгородців з одним із найулюбленіших і радісних свят — Днем міста! Ми зустрічаємо його з почуттям гордості за багату і цікаву історію нашого рідного Вишгорода, з упевненістю в успішному і щасливому майбутньому.
Нехай же росте і процвітає наше улюблене місто! Щастя, кохання і достатку — кожній родині, добробуту — міській громаді.
З Днем міста!
З повагою
депутат Вишгородської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій ПІНЧУК

Нехай Вишгород славиться на всю Україну!

Вітаю земляків із Днем міста – міста з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Бажаю, щоби наш Вишгород розвивався, процвітав, зростав і молодів!
Усім жителям — красивих, затишних будинків, доглянутих дворів! Нехай у кожного будуть щасливі усміхнені обличчя, діти ростуть у комфорті, навчаються в сучасних садочках та школах.
Нехай Вишгород потопає в зелені, буяє квітами і славиться на всю Україну!
Депутат Вишгородської міської ради Богдан РУДЕНОК, голова Вишгородської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка