21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Зебра на дорозі

2

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»,
Катерина ЗУРМА — спеціально для «Вишгорода»

Свій 17-ий день народження гімназія «Інтелект» (яка із 1 вересня ц. р. називається НВК «ВРГ «Інтелект» — ЗОШ 1 ст.») зустріла не по-осінньому. Спекотне сонце навіювало весняний настрій, попри те, що стіннівки, котрі прикрашали коридор гімназії, були оздоблені осінніми листочками.
Засмаглі обличчя п’ятикласників, яких приймала до себе дружна родина гімназії, святкові вбрання-вишиванки, Вишгородський муніципальний дитячо-юнацький оркестр-студія «Водограй» — це Посвята у гімназисти. Учні чотирьох п’ятих класів разом із своїми класними керівниками Тетяною Романюк, Юлією Бондар, Іриною Радченко та Катериною Фаустовою урочисто обіцяють поважати гімназію, її традиції і правила, шанувати вчителів, добре вчитися, брати участь у шкільних і міських заходах, захищати честь гімназії на предметних олімпіадах, дотримуватися правил етикету і дисципліни, бути гідними звання гімназиста.
Першокласники «Інтелекту» в цей час зустрічали зебру на дорозі. Звісно, не справжню, а намальовану (білі смуги на місці дозволеного пішоходам переходу). Урок «Безпечна дорога до школи» у 1-В і 1-Г (класні керівники Ірина Волкотруб і Марія Чух) проводили представники Департаменту патрульної поліції Андрій Ткачов і Олександр Коцар.
Програма «Шкільний офіцер поліції» – пілотний проект департаменту у Львові, Івано-Франківську, Одесі, Києві та, відповідно, у цих областях. У грі діти краще запам’ятовують, що, наприклад, сині дорожні знаки — дозволяють рух, а червоні — забороняють, на практиці та із яскравої книжечки «1000 і 1 поворот» обирають найкращий вихід із різних ситуацій, навчаються правилам безпеки руху пішоходів і транспорту.
О 12-ій дня на шкільному подвір’ї юрмились учні початкових і середніх класів: на ярмарку смаколиків не сумували ні продавці, ні покупці. Зібрані від продажу ласощів кошти спрямують на придбання електронного дзвоника, що різними мелодіями попереджатиме про початок уроку та в урочисті дні виконуватиме Гімн України.

int17-(2)

int17-(3)

int17-(4)

int17-(5)

int17-(6)

int17-(7)

int17-(8)

int17-(1)