01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Бачимо спільну роботу

3

Іван БУРДАК, Лідія ПИРОЖЕНКО, 
Валерій ГОРОБЕЦЬ, вишгородці

Не можемо не поділитись враженнями від заходу «Нетлінні скарби незламного народу», який відбувся на набережній Київського моря в останню неділю серпня. Тим більше, що іще раз торкнулися його, перегорнувши сторінки газети «Вишгород».
Чудові намети всієї Вишгородської громади, цікаві виступи, урочисті нагороди… Шкода, що в газеті небагато фотографій (присвячений відзначенню річниці Незалежності номер можна було би зробити і на 12-ти сторінках, аби у людей залишилася пам’ять — не всі ж мають доступ до Інтернету!)
Вишгородську громаду тепло привітала т. в. о. міського голови Тетяна Бражнікова — і нам дуже приємно було бачити, коли Вишгороду у номінації «Краще оформлення святкового намету» вручали диплом за друге місце. Звісно, вважаємо, що Світлиця Вишгорода була найкращою, та із компетентним журі не сперечаємось, бо вся Вишгородщина — наші друзі.
Хочеться відзначити, що міський депутатський корпус не ділився на партії і блоки, а разом із міськвиконкомом продемонстрував найкращі організаційні і людські риси. Наші депутати прийшли родинами, дехто — навіть із новонародженими дітками. Оце згуртованість! Сподіваємось, що у питаннях міського добробуту і перспектив рідного міста вони теж завжди демонструватимуть відповідальність і мудрість.