26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Служба за контрактом

Микола ПРИБОРА, військовий комісар
Вишгородського райвійськкомату

Вишгородський районний військовий комісаріат оголошує набір на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни віком від 18 до 40 років (а під час особливого періоду – до 60 років), які мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
Служба у ЗСУ має певні відмінності та переваги: грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця найнижчої категорії з 1 січня 2016 року – від 7 000 грн.

Військовослужбовці також мають право на: безкоштовне отримання вищої освіти; речове та продовольче забезпечення; отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги (у т. ч. – і члени їх сімей); санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах МОУ; отримання безкоштовного житла за рахунок держави; отримання військовослужбовцями та членами їх сімей 50-відсоткової знижки плати за користування житлом та комунальні послуги; щорічну чергову відпустку та щорічну матеріальну допомогу; на пенсійне забезпечення після звільнення із військової служби.
Докладніше – за адресою: Київська обл., м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 5, каб. № 3. Тел: (04596) 5-43-45.