24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дороги та прибудинкові території

1

Олексій МОМОТ, міський голова
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Сприятливі погодні умови дозволили розпочати в місті активну реконструкцію дорожнього покриття та прибудинкових територій. З весни тривала підготовка проектів (а це, в середньому, — 3-4 місяці) і, як тільки ми отримали позитивні висновки експертів, одразу закипіла робота.
Із 16 серпня ТОВ «Житлошляхбуд» завершило укладати нове асфальтне покриття на прибудинковій території за адресою: вул. Н. Шолуденка, 6. Виконавець використовує в роботі імпортну спецтехніку, зокрема — асфальтоукладчики, що покращує якість самого покриття. Мешканці будинку зможуть нарешті відпочити від гучних звуків важкої техніки, яка проводила підготовчі роботи. Залишиться лише підсипати бокові «пазухи», завезти чорнозем, підсіяти траву та провести озеленення.
Згідно з Програмою розвитку комунального господарства на 2016 рік, наступними на черзі реконструкції та ремонту є прибудинкові території за адресою: просп. І. Мазепи, 2, вул. Набережна, 22, В. Симоненка, 4 і 3, а також Н. Шолуденка, 3 і 7.
Наразі ведуться роботи з реконструкції дорожнього покриття по вул. Шкільній (від РАГСу до супермаркету «Варус»). Основне і найважче зроблено: зокрема, вимощено бордюрний камінь та вирівняно кути, що, в свою чергу, не дасть затримуватися на проїжджій частині воді під час дощів чи відлиги. Габаритна техніка на цій ділянці створює деякі незручності із вчасним вивозом сміття. Але обіцяємо, що найближчим часом цю проблему буде усунуто.

asf (2)

asf (3)

 

asf (1)