28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Бангкок від сутiнкiв до світанку

3

Володимир ТКАЧ

Серед азійських столиць таїландський Бангкок по праву вважається перлиною Індокитаю. Недарма Бангкок тайською мовою звучить як місто ангелів.
Це неповторний шарм буддійських храмів, королівських палаців, плаваючих ринків та інших екзотичних принад. А ще Бангкок у спогадах мільйонів туристів залишиться як світова столиця секс-індустрії. Чому сюди, мов метелики на світло, злітаються мільйони людей, що їх так вабить? Отож, у пошуках істини я поринув у світ сексуальних втіх.
У Бангкоку продажне кохання зосереджено на трьох головних вулицях: Патпонг, Нана Плаза і Соі Ковбой. Остання розташована дуже зручно: паралельно центральній вулиці Сукхумвіт із наземним метро. І я марно часу не гаяв.
На початку Соі Ковбой відвідувача вабить неоном і музикою бар «Баккара». Далі — «Долхаус», «Файв Старс», напроти — лесбі-бар «Сузі-Вонг» і так далі десятки інших. Не встиг я зорієнтуватися, як дві тайки ніжно вхопили попід руки.
— Хелло! Хау’ю! — мило защебетали дівчата. Скажу відверто — класні тайки! Мініатюрні чорні сукні виразно підкреслювали всі їхні принади. Від несподіванки я мало не впав у ступір. Оце так початок! Тайки щось хотіли англійською, а потім на мигах показали: обирай, яку хочеш, або двох разом. Я ожив і поцікавився:
— Хау мач (Скільки коштуєте?)
Вони запропонували так: 20 доларів за одну і, відповідно, 40 за двох. Але побачивши, що я вагаюся, красуні скинули ціну до 15 баксів, а натомість попрохали пригостити коктейлем із текіли і лайму. І тут мене чомусь почав розбирати дурносміх. Закортіло взнати, чи є у них пільги ветерану Куликовської битви чи кавалеру ордена Сутулого. Але ні англійською, ні тайською я не знав слова «пільги». Розчаровані жриці кохання звільнили мене — і я бадьоро рвонув углиб гріховної вулиці.
Секс-вечір ставав дедалі томнішим і набирав обертів. Сотні іноземців швендяли від бару до бару. На вході кожного — десятки дівиць. Пиво, віскі — рікою. Десятки туристів уже поверталися до готелів в обіймах тайок. На Соі Ковбой найбільше вешталося німців, американців і японців. Та лише одних британців сюди прилітає більше мільйона чоловік. А ось наших і росіян малувато буде. Наші люди дуже практичні: з аеропорта і прямо до моря в Патайю, на острови Пхукет, Самуї. І пляж поряд, і секс-послуги під рукою.
А тим часом я продовжував приємно дивуватися: багато траплялося на вулиці сімейних пар, які приїхали по нові сексуальні відчуття. Вони старанно шукали підходящу тайку на ніч. Кидалися у вічі страшнуваті німкені-лезбіянки. Вони з похіттю розглядали молоді пружні тіла дівчат, педантично торгувалися і забирали в готель. Найважче мені було спочатку відрізнити трансвестита від природної жінки. А їх там — ой-ой-ой!
Біля деяких стриптиз-барів стояли десятки красунь уже не в бікіні, а топлес. Це якщо вважати за одяг дві ниточки на стегнах. Одна в одну, ну такі вже «няшки»! І таки вони затягли мене в гоу-гоу бар. На великому подіумі навколо жердин повільно викручувалося з десяток оголених танцівниць. Я замовив пляшку тайського пива «Чанг». До речі, огидне пійло, три градуси, мов компот. А через пару хвилин до столика спустилася одна з танцівниць — знову пішла торгівля. Вона чарівно посміхалася, ніжилася, мов кицька, і тату-дракончик на передпліччі в такт підморгував мені…
Пізніше один веселий таксист просвітлив мене. Дівчина з гоу-гоу бару справді на шорт-тайм (короткий час) коштує 15-20 доларів. Але вона захоче леді-дрінк (напій для дівчат), а це — ще 10 доларів, потім треба виплатити бар-файн — «штраф» бару за те, що я забираю дівчину з роботи. Це ще 20 доларів. Словом, бар-герл влетить вам у 50 доларів. Найкраще, це попрохати таксиста, портьє в готелі, навіть продавчиню в магазині — і вони негайно зв’яжуться із секс-агентством і викличуть будь-яку красуню. За це вони, звісно, отримають від агентства комісійні.
У Бангкоку я проживав у невеликому затишному готелі-пансіоні. На зеленій терасі за філіжанкою кави і віскариком ми з іноземцями допізна вели неквапливі бесіди. Гомоніли, звісно, і про жінок. Всі, як один, запевняли, що найкраще брати тайку на лонг-тайм — тобто, на добу за 35 доларів. Вона буде робити все, що тобі заманеться: витончений секс, торгуватиметься для тебе під час шопінгу, навіть носитиме валізи, якщо дозволите. Її палкі обійми, гарячі поцілунки будуть такими щирими і ніжними, що клієнт забуде все на світі. Так, це гра за гроші, але вона така майстерна і витончена, що європейцю здаватиметься, ніби тайка закохалася в нього по самі вуха. Дивна річ: якщо тайці дуже сподобався клієнт, вона може навіть скинути оплату, скажімо, на п’ять доларів. Чоловіки мене запевняли, що ідеальний варіант — взяти тайську дівчину на всю відпустку. Це буде казка «1000 і одна ніч», і до кінця свого життя чоловік пам’ятатиме ці миттєвості.
І все ж, чому мільйони чоловіків із усього світу їдуть у секс-тури саме до Таїланду? Можна зрозуміти німців — тікають від своїх занадто практичних фрау, британці «рвуть кігті» від холодних англійок, але чому наші так западають на тайських красунь? Наші дівчата нічим не гірші і навіть кращі.
Я не помилюся, якщо скажу, що всі чоловіки їдуть до Таїланду по душевний комфорт, турботу й увагу, які так щедро дарують тайки. Це незвично і приємно. Це те, чого бракує вдома. У тайських, кхмерських, в’єтнамських сім’ях Південно-Східної Азії дівчатам з дитинства прищеплюють почуття поваги до чоловіків. Вони прикрашають їм життя. Жодна тайка не дозволить собі з’явитися перед чоловіком у замизганому халаті, рваній футболці, незачесаною. У неї ніколи не «болить голова», «не втомлена сьогодні», не «відривається» на ніч на чоловіка, після чого секс уже неможливий.
Сусід по готелю із Санкт-Петербурга поділився гіркими спогадами:
— Я одружився на ангелі, а через рік цей ангел обернувся на мегеру. Вона без кінця пиляла за нові чоботи, шубу, коштовності, забирала зарплату. Дійшло до того, що доводилося канючити гроші на проїзд і цигарки. Відповідно, «шмоналися» всі кишені в пошуках заначок, контролювалися всі телефонні дзвінки і т. д. Де вона нахапалася всього цього — не розумію, можливо, подруги навчили, як давити чоловіків, але спільне життя стало нестерпним. У Таїланді я відчув себе людиною, і тепер щороку їду сюди по душевний спокій.
Не лише відмінна від європейок фізіологія манить до Сіаму чоловіків. Так, у тайок шкіра, немовби шовк, без жодної волосинки в причинних місцях. Так, тайки фанатично охайні і приймають душ по 4-5 разів у день. Але не це головне. Просто вони дають можливість чоловіку керувати, як це закладено в природі. Часто своєму клієнту на запитання «Хау мач?» тайка відповідає «Up to you», тобто «стільки, на скільки ти мене оцінюєш». Не вона ціну призначає, а ви. Саме ви оцінюєте, який комфорт вона створила. А на запитання «Як ти хочеш?» неодмінно відповість: «За твоїм бажанням». Для наших чоловіків це так незвично і приємно, що справді хочеться повертатися до Таїланду знову і знову.
Як не прикро, але наші жінки програють тайкам по всіх пунктах. Замість пошуку гармонії звинувачують чоловіків у похоті, потягу до екзотики. А даремно. Бо такий ярлик можна повісити і жінкам, які по повній відриваються в обіймах турків у Анталії, арабів у Єгипті, Тунісі аж до Марокко. Мабуть, кожному треба починати з себе і шукати не чергову заначку, а компроміс. Тоді і Таїланд не здаватиметься таким страшним.