03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Шановна Вишгородська громадо!

merНапередодні 25-ї річниці Незалежності України щиро вітаю усіх із цим світлим святом.
Роки, що минули, були кроками нашого спільного руху до сильної української державності. На нашу долю випало багато складних випробувань, які ми з честю долаємо і продовжуємо рухатися разом із країною до перемог і прогресу.
Закріпивши шлях незалежного розвитку в Основному Законі, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення Прав і Свобод громадян. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави і українців як європейської нації, відкрила широкі можливості розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.
Багато відповідальних завдань стоїть перед міською владою, і будь-яке з них не вирішити без вас, шановні вишгородці. Справжній успіх — це коли поруч люди, громада — ось підмурок, на який у своїй щоденній роботі я спираюся.
Свято Незалежності — це свято всієї громади міста та району, сім’ї, де кожен почувається господарем. Це свято нашої любові до рідного краю, свято надії на світлий, справді європейський майбутній день, який ми готуємо наполегливою працею. Нехай ваше життя буде сповнене гордістю за свою Батьківщину, а ваші добрі справи слугуватимуть розквіту України, піднесенню її авторитету в світі.
Щиро зичу міцного здоров’я, достатку, сімейної злагоди, твердості переконань та незламної віри в щасливу долю України!