31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Міська скарбничка потовщала за рахунок паїв. До дитсадків у 2017-2018 рр. уже записались понад вісім сотень малюків. Опікунська рада затверджена у новому складі. Творчі майданчики та шахівниці у скверах. Рекламу в центрі демонтують

Влас. інф.

Коло питань, які розглядали на засіданні міськвиконкому 18 серпня, було розлогим і стосувалося найважливіших сфер життєдіяльності міста. До порядку денного додали іще кілька пунктів і розпочали з тих, що поповнюють міську скарбничку: щодо пайової участі забудовників (юридичних і фізичних осіб) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. 

Так, керівник департаменту правового забезпечення ТОВ «Вишгородміськреконструкція-1» наполягала на визначенні умов пайової участі забудовника (на пров. Прожекторному — ред.) саме на цьому засіданні. Їй нагадали про майнові права людей і поцікавилися, чи узгоджено з мешканцями спірні питання. Та запропонували прийняти рішення по 1-й черзі комплексу багатоповерхівок.

Нагадаємо читачам, що на минулому засіданні міськвиконкому було винесено на погодження ТУ для всіх черг будівництва. Члени міськвиконкому, врахувавши діаметр мереж, які прокладаються до багатоповерхівок та необхідність придбання ВМКП «Водоканал» каналопромивочної спецавтівки більшої потужності, запропонували представникам забудовника ретельно підрахувати суму пайової участі. Своїх пропозицій забудовник так і не надав, натомість на засідання міськвиконкому 18 серпня надіслав нового представника (вищезазначеного юриста фірми), котрому довелось усе пояснювати заново. Врешті домовились про робочу зустріч 22 серпня у міськраді.
Представники ТОВ «Горизонтбудсервіс» (Лугова, 36), якому було відмовлено на попередньому засіданні міськвиконкому (нагадаємо, ішлося про технічні умови приєднання об’єкта будівництва до централізованих систем водопостачання та водовідведення), теж наполягали на повторному розгляді свого питання. Розібратися із наданням необхідних документів вирішили після засідання міськвиконкому.
Низку договорів про пайову участь було затверджено після ретельного розгляду кожного питання окремо. Таким чином міська скарбничка потовщала на загальну суму понад 4,5 млн грн. Нагадаємо читачам газети, що ці кошти сплачуватимуться за графіком, частину із них уже освоєно (так, за інформацією ВМКП «Водоканал», ТОВ «Ванда» уже збудовано та найближчим часом буде передано місту камеру підвищення тиску вартістю близько 800 тис. грн тощо).
Члени міськвиконкому внесли зміни та затвердили склад Опікунської ради при органі опіки та піклування (Опікунський комітет) Вишгородської міської ради та Положення про опікунську раду, яке визначає її напрямки роботи та основні функції. Розглянули блок квартирних та фінансових питань, а також заходи з благоустрою.
Надано дозвіл на проведення у Вишгороді творчих музичних вечорів на Галявині Казок (сквер на розі вул. Шкільної та В. Симоненка, навпроти ВРГ «Інтелект»), на пл. ім. Г. Строкова (біля БК «Енергетик») та на набережній Київського водосховища (біля скейт-парку) — із 19:00 до 21:55. На Галявині Казок також буде встановлено шахівницю. Зовнішню рекламу біля нового дитячого парку-скверу у центрі міста буде демонтовано — аби не порушувати архітектурну концепцію цієї території.
Станом на 18.08.2016 р. затверджено переліки дітей, які зареєстровані через систему електронної реєстрації для вступу до ДНЗ міста з 1 вересня 2017 і 2018 рр. (рішення оприлюднено на офіційному сайті міськради). При нормі дві групи по 15 діток (120 малюків у чотирьох дошкільних навчальних закладах міста) черга вже зараз у 3-4 рази перевищує спроможність дитсадків прийняти нових вихованців.