31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

КлубОК Сорока

Запрошуємо всіх хендемейдерів-підприємців та просто любителів цієї справи на зустріч громадської організації м. Вишгород «КлубОК Сорока».

20 серпня у відбудеться зустріч хендемейдерів-підприємців та просто любителів даної справи, де будуть обговорюватися основні аспекти діяльності сфери хендмейду.

ГО «КлубОК Сорока» об’єднує: хендемейдерів-професіоналів (тих, хто вміє творити своїми руками, і може передати свої знання іншим) та любителів (ті, які дуже хочуть, але не вміють).

Мета діяльності клубу: вибудувати чітку комунікацію між хендмейдерами різного рівня для обміну досвідом, а також магазинами, які продають витратні матеріали для творчості та дизайну.

Клуб створений та діє у м. Вишгороді. Поширюється діяльність клубу на м. Вишгород, Київ та Київську область.

Якщо Ви прагнете вдосконалити власні здібності в улюбленій справі, обмінятися досвідом з такими ж креативними людьми, започаткувати свою хендмейд-справу, то ця зустріч саме для Вас! Також ми будемо обговорювати те, як краще організувати діяльність ГО, враховуючи Ваші інтереси.

Зустріч відбудеться 20 серпня з 10 до 17 години.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 6

Для участі заповніть будь ласка форму реєстрації за посиланням:https://docs.google.com/…/1FAIpQLScb_iO4W-XqpwAS2j…/viewform

[email protected] . За додатковою інформацією телефонуйте: 050-159-91-57 (Микола)