29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Спорт під відкритим небом

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

6 серпня у Вишгороді відбувся перший чемпіонат із підтягування. Спортсмени та просто любителі здорового способу життя зібралися на відкритому майданчику «ЖЛЗК». Чемпіонат відбувся за підтримки Вишгородського міського голови Олексія Момота, який, до речі, також на перекладині продемонстрував хороший рівень фізичної підготовки. Реєстрація учасників проходила безпосередньо перед початком змагань, тож кожен охочий міг випробувати власні сили. Свою майстерність показали хлопці  з Вишгорода, району, Києва, Ірпеня, Кривого Рогу та Донецька.
Організатори чемпіонату — Олександр Кубицький та Федір Сахаров, у яких і виникла ідея створити спортивний майданчик під відкритим небом у Вишгороді, розповідають, що хотілося провести цього літа спортивні змагання. Але прагнули чогось нового – тому зупинились на підтягуванні на перекладині.
Захід розпочався з традиційної розминки, до якої разом із учасниками долучилися й глядачі. Тригодинне змагання пройшло у двох номінаціях – «Аматори» та «Професіонали».
Розподіл учасників по підгрупах залежав від фізичної підготовки.
Переможцями чемпіонату стали:
у категорії «Аматори»:
I місце – Антон Денисенко;
ІІ місце – Дмитро Томко;
ІІІ місце – Радіон Студвінський;
у категорії «Професіонали»:
I місце – Максим Пустошило;
ІІ місце – Олександр Сапон;
ІІІ місце – Богдан Пеньковський.
Переможці отримали грошові нагороди від міського голови Олексія Момота та за перші місця в обох категоріях — піврічні абонементи на заняття у фітнес-клубі «ТехноФіт», який виступив спонсором чемпіонату. А троє наймолодших учасників, два хлопчики і дівчинка, які теж показали хороші результати, вибороли місячні абонементи до фітнес-клубу для своїх мам.
Організатори дякують «Аква-точці» за водичку та вишгородцям – уболівальникам змагань.
Міський голова Олексій Момот підтримав ініціативу хлопців і поділився планами щодо розвитку вуличного спорту:
«Це класна ініціатива, хлопці зробили значний внесок у розвиток вуличних видів спорту. Майданчик, який вони створили власноруч, — яскравий цьому приклад. Звичайно, ми будемо їх підтримувати. Бо це взірець для наслідування, це – здоровий спосіб життя.
Адже сьогодні, на жаль, значно частіше можна зустріти молодих людей за розпиванням спиртних напоїв.
Ви знаєте, що ми повернули стадіон «Енергетик» до власності територіальної громади (угоду із УЄФА через невиконання зобов’язань розірвано). На минулій сесії передбачили значну суму коштів на фінансування реконструкції стадіону, в тому числі — і цієї спортивної локації. Це і її прорезинене покриття, тіньові навіси, щоб хлопці могли займатися за будь-яких несприятливих погодніх умов.
У нас є програма з розвитку вуличного спорту. У планах — створення декількох спортивних площадок: з рукоходами, перекладинами, паралельними брусами».

podtyag-(2)

podtyag-(3)

podtyag-(4)

podtyag-(5)

podtyag-(6)

podtyag-(7)

podtyag-(8)

podtyag-(9)

podtyag-(10)

podtyag-(11)

podtyag-(12)

podtyag-(13)

podtyag-(14)

podtyag-(15)

podtyag-(16)

podtyag-(17)

podtyag-(18)

podtyag-(19)

podtyag-(21)

podtyag-(24)

podtyag-(25)

podtyag-(26)

podtyag-(27)

podtyag-(28)

podtyag-(29)

podtyag-(30)

podtyag-(31)

podtyag-(32)

podtyag-(33)

podtyag-(34)

podtyag-(1)