29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України!

Дорогі вишгородці!
Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стрижнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, насамперед — поваги до ближнього та любові до Бога.
Відповідно до Конституції України держава відділена від церкви, але ми не можемо бути відділені від тих процесів, які проходять у суспільстві. І я щиро дякую духовенству, яке допомагає владі вести народ, сприяє його об’єднанню.
У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!
Міський голова Олексій МОМОТ

Сердечно вітаю усіх зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України!
Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі.
Неможливо переоцінити значення християнських традицій в українській історії. З сивої давнини до сьогоднішнього дня наша золотоверха столиця об’єднує усіх нас як культурний і духовний центр України. Адже саме тут відбулося духовне та культурне єднання наших предків.
Щиро зичу всім міцного здоров’я, миру, любові, сімейного тепла та Божого благословення.
Зичу успіхів у всіх добрих починаннях.
Секретар Вишгородської міської ради
Тетяна БРАЖНІКОВА

Шановні жителі міста!
Вітаю вас усіх з Хрещенням Київської Русі, яке ми відзначаємо у ці дні.
Прийняття християнства як державної релігії було доленосним історичним актом, який вивів Київську Русь на новий цивілізаційний рівень, визначив її місце у колі християнських держав, дав могутній поштовх для розвитку нової якості та змісту культури, політичних і громадських інститутів.
Важко переоцінити вплив православного християнства на суспільну мораль і правову свідомість наших пращурів.
Наша духовна культура завжди демонструвала і продовжує демонструвати сьогодні толерантне ставлення до інших культур і релігій, ініціювала й ініціює вагомий, взаємозбагачувальний, безперервний культурний діалог зі світом.
Переконаний, з вірою у майбутнє ми зуміємо досягти омріяних висот.
Заступник міського голови Трохим ІВАНОВ