09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Розпочато ремонт

3

Ганна БУЛГАКОВА, депутат Вишгородської міської ради (виборчий округ № 33,
м. Вишгород, просп. Т. Шевченка, 6)
ФОТО — автор, спеціально для «Вишгорода»

Не було б щастя, так нещастя допомогло. Саме так сталось із «каратівським» гуртожитком.
Увечері 22 лютого 2016 року на першому поверсі у фойє гуртожитку, за адресою: м. Вишгород, просп. Т. Шевченка, буд. 6, сталась пожежа, внаслідок якої були пошкоджені стіни та стеля приміщення (вигоріли та закопчені в залежності від локалізації вогню), електричні мережі (відсутнє світло, крім однієї точки), закопчені вікна, батареї. Окремої розмова про вхідні двері до гуртожитку, які й раніше не зачинялись і, цілком можливо, — призвели до таких наслідків і збитків.
Очевидно мав місце підпал, проте компетентні органи своїх висновків громадськості так і не оголосили.
Після пожежі фойє гуртожитку на 1-му поверсі потребувало суттєвого ремонту. У такій ситуації зазвичай власники помешкань самостійно, за власний кошт відновлюють і ремонтують вигорілі приміщення, проте на сьогодні мешканці гуртожитку не є власниками кімнат, а тут вигоріло ще й приміщення загального користування.
В умовах сьогодення кожен з нас відчуває певні фінансові труднощі. Як на мене, то мешканці гуртожитків — це певна «пільгова» категорія громадян, тому хто ж, як не місцева влада, повинна прийти їм на допомогу?!.
Так врешті-решт і сталось. Ініціативна група мешканців гуртожитку звернулася до міського голови Олексія Момота з проханням допомогти їм у фінансуванні та здійсненні ремонту у фойє гуртожитку. Певні бюрократичні перепони, як завжди, стають на заваді добрих справ, проте джерела фінансування було знайдено й виділено гроші з міського бюджету, залучені підрядники розпочали ремонт.
У ході ремонту планується заміна вхідних дверей та вікон на першому поверсі, штукатурно-малярні роботи, ремонт вхідної групи та освітлення.
Від свого імені та від імені мешканців гуртожитку хочу подякувати міському голові О. Момоту за виявлену волю та послідовність у вирішенні питання початку ремонту у гуртожитку, заступнику Вишгородського міського голови І. Свистуну — за сприяння, підтримку, а також численні консультації у ході зустрічей з мешканцями гуртожитку, головному бухгалтеру Вишгородської міської ради Ігорю Мірієвському — за фаховий супровід фінансових документів щодо виділення коштів на ремонт. Окрема подяка начальнику відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вишгородської міської ради Олександру Шамоті за активну участь у роботі з підготовки та отримання технічного паспорту на приміщення гуртожитку, що, сподіваюсь, дасть довгоочікуваний старт приватизації мешканцями своїх кімнат.
Один у полі не воїн — істина не нова, тому маю надію, що спільними зусиллями ми розрубаємо Гордіїв вузол проблем, що накопичувалися не один рік.