21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дитячі і спортивні майданчики, зовнішнє освітлення, зливова каналізація, дороги і тротуари

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

За останні два тижні у місті було встановлено кілька дитячих і спортивних майданчиків за адресами: вул. Дніпровська, 2 і 3-б, Н. Шолуденка, 6, М. Грушевського, 3-5, просп. Т. Шевченка, 5. Про це редакції повідомив заступник міського голови Ігор Свистун.
Найближчим часом з’явиться яскравий дитячий куточок на Пісках – на вул. Святославській. Обладнання вже закуплено за бюджетні кошти, на виконання міської програми благоустрою кварталів міста.
Здійснено реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вул. Київській, 20, Ю. Кургузова, 2, Набережній, 12, просп. Т. Шевченка, 9-а. Прочищено одне з найпроблемніших місць зливової каналізаційної системи міста на вул. Ю. Кургузова — магістральний колектор із території Вишгородської центральної районної лікарні до буд. 2.
Складнощі ситуації: з одного боку — каналізаційний люк на тротуарі був заасфальтований ще за радянських часів, з іншого — такий самий люк був «закопаний» на глибину 1 м. Іще слід зазначити, що цей дощовий колектор обслуговує весь житловий масив «Ярославичі», приймає воду з усіх прибудинкових територій цього чималого житлового комплексу. Тому його несправність призводила до «повеней» на вул. Київській, які розмивали узбіччя, трохи чи не утворюючи яри.
У найближчих планах — промивка дощової каналізації на перетині вул. Київської та Набережної.
По дорогах міста «вилізло» кілька неприємних «сюрпризів» — провали на проїжджій частині (на дорожньому полотні) вул. Ю. Кургузова — на підйомі до буд. 3-а/3-б та на вул. Дніпровській – біля магазину «Дитячий світ». Саме зараз (станом на 12.07.2016 р.) ці аварійні ділянки терміново ремонтуються.
Також відремонтовано частину тротуару на вул. Ю. Кургузова, 11 (від СШ «Сузір’я» до Казначейства).

blag-(1)

blag-(2)

blag-(3)

blag-(4)

blag-(5)

blag-(6)

blag-(7)

blag-(8)

blag-(9)

blag-(10)

blag-(11)

blag-(12)

blag-(13)

blag-(14)

blag-(15)

blag-(16)

blag-(17)

blag-(18)

blag-(19)

blag-(20)

blag-(21)

blag-(22)

blag-(23)

blag-(24)

blag-(25)

blag-(26)