28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хортинг + кіокушинкай/карате = здоров’я

Віктор ШУБКА, тренер з хортингу
ФОТО — архів СК «Характерник», спеціально для «Вишгорода»

Чотири дні — із 16 по 19 червня — тривали спортивні збори у Нижчій Дубечні. Спільний «десант на природу» провели тренери спортивних клубів «Характерник» і «Комета».
60 вихованців віком від 4-ох до 17-ти років, разом із найбільш активними і спортивними батьками (зокрема, Юрій Городиський) піднімалися о 7-ій ранку, після 40-хвилинного тренування (ура — пробіжка по піску і росі!) та душу приймали ведичну їжу (натуральне харчування — складова здорового способу життя). Далі – відпочинок на Десні чи на березі озера.
У таборі із кольорових наметів було обладнано два літніх душі, туалет. Їжу готували власноруч, деякі страви — на вогнищі. У наметах — лише нічний сон, весь день — на свіжому повітрі або у спеціальних великих наметах для затінку.
Після обіду — теж ведичного — «тиха» година (сон або шашки-шахи). Потім — полудник, потім — футбол/волейбол, вечірнє тренування, знову душ. За вечерею — дискотека чи авторська пісня та «вогнище довіри» — неспішна розмова: що сподобалось, а що — ні, чого навчилися, що побачили, про що мріють.