21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Меценатам — «Многії літа!»

Олександр КОНОНЕНКО
ФОТО — Галина МАКАРЕНКО, спеціально для «Вишгорода»

Акціонерне товариство «Гідромеханізація», яке днями відзначило своє 70-річчя, — одне з найсолідніших і найавторитетніших підприємств на Вишгородщині. Більше десятка літ його очолює Юрій Колодзян.
І хоча в такі ювілеї прийнято більше говорити про трудові перемоги і досягнення, але сьогодні доречно сказати про Юрія Дмитровича і як про благодійника, мецената, завдяки якому у Вишгороді та районі реалізується чимало соціальних та мистецьких проектів.
Зокрема, постійну підтримку від нього та очолюваного ним підприємства має фольклорний колектив «Золотий вік». Самодіяльні актори працюють при районному Будинку культури та Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування і вже здобули авторитет у районі та місті, неодноразово ставали лауреатами обласного конкурсу працівників соціальної сфери.
«Можна сказати, що саме завдяки Юрію Дмитровичу ми здобули перемогу на обласному конкурсі, — говорить художній керівник колективу Тамара Шевченко. — Адже і транспортом для поїздки він нас забезпечив, а перед цим разом із іншими меценатами посприяв тому, щоб ми придбали гарні сценічні костюми та взуття. Він завжди підтримує нас, коли організовуємо концерти для трудових колективів Вишгорода і району. Він – наш щирий друг, який цікавиться нашими успіхами і проблемами».
Директор територіального центру Наталія Рудько, розповідаючи про співпрацю з Юрієм Колодзяном, зауважує, що такі люди, як він, — справжнє багатство нашої Вишгородщини: він дбає не тільки про забезпечення економічних показників свого підприємства, а й про соціально-культурний розвиток міста: «Дякуючи Юрію Дмитровичу і таким, як він, «Золотий вік» має змогу розвиватися, радувати городян та мешканців району чудовими українськими піснями, створювати їм добрий настрій. Щиро вдячні Юрію Колодзяну і всьому колективу «Гідромеханізації» за підтримку, бажаємо процвітання і успіхів у всіх справах. Від нас — многоголосе «Многії літа!»