26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Запитай у мера коли у Вишгороді будуть нові дитсадки і школа

Олексій МОМОТ, міський голова

Дошкільні та шкільні навчальні заклади — це одна із «найгарячіших» тем у Вишгороді не лише влітку. І міськрада над вирішенням цих питань працює постійно. Я уже дав відповідне доручення начальнику відділу державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у м. Вишгороді — і тиждень тому Олександр Шамота об’їздив із ініціативною групою (із громадськими активістами І. Лісником та М. Юречком) усі дитячі садки міста та доповів мені про результати.
Це була своєрідна інвентаризація: де і що можна добудувати. Виявилось, що у ДНЗ «Ластівка» можлива добудова одного корпусу на 50-60 місць і відповідних майданчиків на 2-3 групи.
Ще у кількох дитсадках можливо зробити те ж саме. Для цього створена тимчасова комісія у складі представників постійних «будівельної» та «земельної» комісій міськради, міського архітектора Сергія Нездорового, заступника міського голови Ігоря Свистуна та начальника відділу ДАБК Олександра Шамоти. Комісія розпочне свою роботу 4 липня ц. р.
Гадаю, вишгородцям буде цікаво знати, що під час громадських слухань стосовно 30 га на Верхній промзоні було озвучено про зведення двох дошкільних навчальних закладів і середньої школи у новому мікрорайоні за автотрасою «Київ-Овруч» (за Генпланом, там має бути «Вишгород Західний»). Проект уже замовлено та оплачено — виконано детальний план території, з осені ц. р. починаються будівельні роботи, у яких будуть задіяні як місцеві підприємці, так і самі вишгородці (робочі місця).
До речі, цей житловий комплекс буде повністю забезпечено «зеленою» енергією (електроенергія і тепло з альтернативних джерел — без використання газу).