26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

По Вишгороду — 2 грн

Трохим ІВАНОВ, заступник міського голови

Останнім часом у вишгородського перевізника сталися адміністративні зміни — вже інша людина курує вишгородський напрямок. «На прощання» відповідальна особа із 01.06.2016 р. від імені адміністрації ТОВ «Атасс» ввела нові розцінки — 3 грн по Вишгороду.
Водії розгубилися, а пасажири запротестували. Самі судіть: вранці до «Карату» чи Димерської траси — 2 грн, увечері — вже 3. І це при тому, що квитки водії мають лише одним номіналом — за 7 грн, а у вказаному напрямку курсують, якщо є пасажири з Києва чи від стадіону (а люди на «Дідовиці», між тим, чекають).
Міська рада тримає руку на автотранспортному пульсі нашого рідного міста.
Попередні домовленості — поновлено, а відтак по місту Вишгороду проїзд коштує 2 грн — і в автобусі № 397, і у внутрішньоміській «одиничці».
Інформуємо вишгородців, що на тендер перевізників на маршруті № 1 (вул. Київська — Санна траса) не зголосилося жодне автопідприємство, тому буде підписано договір із фірмою, яка на даний момент обслуговує цей маршрут. Пропозиції (зокрема, і міського голови Олексія Момота) щодо розробки нового внутрішньоміського маршруту — із дачних масивів на Лівому березі до військової частини за трасою «Київ-Овруч» — у стадії розгляду. Проект буде втілено у життя, вірогідно, наступного року.