05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Команда «Вишгород» – бронзовий призер міжнародного турніру

1

Торі ШУМ
ФОТО — архів ХК «Вишгород»

Кожен вид спорту по-своєму цікавий і унікальний. Хокей поєднав у собі швидкість реакцій, азарт, грандіозну порцію адреналіну і таланту. Адже швидко і вправно рухатись на льоду у важкій формі і при цьому добре триматися на лезі ковзана — це не що інше, як талант. Укотре його демонстрували на льодовій арені гравці хокейного клубу «Вишгород». Цього разу — у Білорусії.
Із 10 по 12 червня Мінськ опинився у вихорі хокейних баталій. Десять команд із України, Білорусії, Фінляндії та Росії боролися за кубок «IceWars 2016». Змагання відбувалися на Мінськ-Арені — найсучаснішій хокейній арені Європи, яка вміщує понад 15 тисяч глядачів.
Це був не просто міжнародний любительський турнір, адже в складі команд-суперників були титуловані спортсмени, які раніше грали у основних складах відомих команд.
На цьогорічний турнір білоруси запросили дві команди з України: ХК «Вишгород» (спортивне товариство «Молода Країна») та ХК «Арсенал» (м. Харків). І саме наші команди — дві з десяти — дотримувались регламенту по гравцях, що був встановлений організаторами.
Уже вдома наші хокеїсти із захопленням розповіли про відмінну організацію, дружню атмосферу турніру та гостинність білорусів, які в перервах між виступами вочевидь симпатизували вишгородській команді.
— На турнірі такого високого рівня ми були вперше. Грали під прапором Вишгорода та України, — розповідає Сергій Талошний, голова Вишгородської районної громадської організації «Хокейний клуб «Вишгород». — Перша наша гра — з командою Росії. Спочатку програючи — 0:2, ми все ж обійшли суперників із рахунком 4:3.
Хокейна команда «Вишгород» замкнула трійку лідерів та привезла додому «бронзу», обігравши хокеїстів із Фінляндії (у яких цей вид спорту, як кажуть, у крові) — 4:2.
Як завжди, виклався на повну капітан команди Сергій Рублівський, котрого відзначили, як кращого бомбардира турніру серед усіх десяти (!) команд із врученням іменного Кубка. На такий рівень варто рівнятись!
Поїздку організував голова ВГО «Молода Країна» Андрій Пещерін, який теж грає у складі команди.
— Було дуже важко, але дуже дружно. Була воля до перемоги. Була справжня КОМАНДА! Спасибі всім хлопцям! Ми справді — кращі! — ділиться враженнями Андрій Пещерін.
Надихала наших хокеїстів на боротьбу і група підтримки, яка вболівала з трибун. Серед найактивніших — вишгородці Олександр Шамота, сім’я Романа Романюхи та діти, які, не шкодуючи сил, безперервно скандували: «Виш-го-род!»
Гостинні білоруси запросили вишгородських хокеїстів на турнір, який відбудеться наступного року.