05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Малювали, майстрували та ласували солодощами

1212

Влас. інф.
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Відзначення Дня матері дещо затрималось у часі через затяжні дощі. Аж ось організаторам свята, а це Вишгородська міська рада, міський Центр творчості «Джерело», хор «Коралі» та Вишгородська станиця Пласту НСОУ, таки пощастило – за сонячної погоди на Галявину казок прийшло багато дітлахів, їхніх мам та бабусь, молодь та майстрині, які допомогли кожному бажаючому зробити подарунок для матусі. Хоча подарунки на «іменинниць» чекали відразу.

Невеличким концертом привітали мам вихованці Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» – хор «Коралі» (керівник – Леся Потіцька) виконав веснянки та показав Купальський обряд. А сувеніри своїм ненькам діти виготовляли під час майстер-класів із Юрієм Денисенком (Музей гончарства ВІКЗ), Олександрою Савченко (творча майстерня «Дзиґа»), Оленою Кольвах (студія «Золоті ручки ЦТ «Джерело»), Анастасією Танасюк та Юлією Карпетою (НСОУ «Пласт»), а також із Іриною Дробязко.
Небайдужі вишгородці долучились до традиційної благодійної акції «Солоденьке для маленьких» – кошти від продажу домашніх солодощів організатори свята передадуть на потреби дитячого відділення Вишгородської ЦРЛ.
Для найменших ігри та майстер-класи із аквагриму провів центр розвитку дитини «Вінні».
Діти брали також участь у конкурсі малюнку на асфальті, в якому переміг кожен, тому кожен і отримав солодкий приз.
У лотереї було розіграно три сертифікати у СПА-салон від мережі готелів «Вишеград» (щира їм вдячність від організаторів).
Про матеріали для майстер-класів та солодощі подбала Вишгородська міська рада.