31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Набережна «моря» – пішохідна!

Трохим ІВАНОВ, заступник Вишгородського міського голови

За зверненнями мешканців та розглядом електронної петиції щодо обмеження автомобільного руху на набережній Київського водосховища (алея ім. С. І. Поташника), яка набрала необхідну кількість підписів для її реалізації, 21 квітня 2016 року виконавчим комітетом Вишгородської міської ради було прийнято рішення: обмежити рух усім транспортним засобам, окрім службових автомобілів, на території паркової зони та алеї Семена Поташника.
На даний час залишається відкритим питання стосовно руху службових автомобілів Київської ГЕС, Київського віндсерфінг-клубу «FunSurf» та підприємців, які веду діяльність на території набережної.

З останніми було досягнуто домовленості, що проїзд дозволено з понеділка по п’ятницю з 24:00 до 18:00, але зі швидкістю 5 км/год., з увімкнутими світовими маяками та не більше двох автомобілів від одного підприємства. Проїзд для службових автомобілів підприємств відкритий тільки з пред’явленням охороні документів, що вони насправді є працівниками Київської ГЕС, вимушені пропускати віндсерфінгістів, які везуть із собою дуже важке обладнання, (неможливо його донести в руках). Заявка щодо пропуску ще 20-ти автомобілів — у даний момент розглядається.
На сьогоднішній день вирішуємо питання щодо відкриття верхньої дороги для службових автомобілів Київської ГЕС та Київського віндсерфінг-клубу «FunSurf».