01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ТОВ «Дім і Сад»: Два десятиліття — для людей

3

Христина МИЦИК
ФОТО — Валентина ЧИСТЯК , «Вишгород»

Мабуть, немає такої людини у Вишгороді, котра би хоч раз у житті не скористалася послугами ТОВ «Дім і Сад», що на вул. Київській, 3-а. Господарчий торгівельний комплекс (два магазини та складські приміщення працюють без обідньої перерви і вихідних, щодня — із 9-ої до 18-ої год. (у неділю — до 14-ої год.) — а це дуже зручно для вишгородців, мешканців району і дачників.
Дружний колектив — переважно «довгожителі»: так, продавець Світлана Літовченко працює тут 10 років, Лідія Фурса – 13, серед «старожилів» – і Віра Ященко, і старший продавець Олег Лело, який незмінно, протягом 20 років приїздить на роботу з Києва, і один із засновників магазину (НА ФОТО праворуч) Сергій Матвійчук, до речі, затятий прихильник здорового способу життя («моржує», практикує прикладну йогу) та творчості Тараса Шевченка.
До працівників ТОВ «Дім і Сад» ми звернулися із запитаннями, чому вони працюють саме тут, яке у них керівництво та чого б побажали своєму підприємству на майбутнє. І відповіді їхні переважно дуже схожі: дружня атмосфера в колективі, який очолює порядний керівник, котрий уболіває за справу і не ставить себе вище за інших; а підприємству бажають подальшого розвитку, що позитивно відобразиться і на їхній зарплатні. Хоча це, переважно, залежить від економічної ситуації у державі, а відтак – від купівельної спроможності покупця.
Валерій Костюченко не відділяє своїх виробничих цілей від загальноміських. Депутат Вишгородської міської ради VII скликання найперше дбає про свій округ (Піски, які Валерій Павлович жартівливо називає «золотими», тому що хоче, аби вони виглядали якнайкраще і людям було комфортно жити тут і нескладно діставатися будь-якого куточка міста). Для підприємця Костюченка стабільність у державі — запорука нормальної роботи. А від місцевої влади він чекає сприяння благоустрою кінцевої зупинки маршруту № 1 (тут потрібні навіс і нормальний заїзд/розворот та організації паркувальних місць для покупців, які він може облаштувати самостійно /за умови продовження оренди земельної ділянки). Вже закінчується ямковий ремонт асфальтного покриття на вул. Святославській – за міською програмою благоустрою-2016. А ще депутат Валерій Костюченко наполягає: вкрай потрібен бювет біля супермаркету «Європейський» — на це треба виділити кошти у міській програмі благоустрою-2016 або 2017 рр.
За два десятиліття у ТОВ «Дім і Сад» є чимало постійних покупців. Скажімо, для киян Миколи Олександрова й Світлани Дусь «Дім і Сад» — як знахідка. Вже не перший десяток літ по дорозі на дачу тут вони купують усе необхідне для дому і садово-городніх робіт – без черг, як це часто буває у столичних магазинах.
Часті покупці й Олег Пунда та Микола Терещенко, і сім’я Красовських – Олена та Анатолій. «Якби нас щось не влаштовувало – ми б сюди не ходили», – кажуть. І серед переваг відзначають широкий асортимент товару, розумні ціни та якість обслуговування.
Так тримати й надалі – бажає колективу ТОВ «Дім і сад» редакція газети «Вишгород». А ще – міцного здоров’я, гарного настрою на кожен день і вдячних покупців.

DSC 0341

DSC 0343

DSC 0347

DSC 0349

DSC 0353

DSC 0355

DSC 0356

DSC 0361