31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Атлети на спортмайданчику

4

Влас. інф.

4 червня ц. р. на набережній Київського водосховища відбудеться один із головних спортивних заходів цього літа — відкритий чемпіонат Київської області зі Street Workout. Кращі атлети Київщини зберуться в цей суботній день, аби продемонструвати свої вміння та здобути звання найсильнішого. Почесний гість — український плавець, заслужений майстер спорту України, призер Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи з плавання Денис Силантьєв.
На чемпіонаті будуть представлені:
— силовий фрістайл;
— елемент «Вихід на дві руки силою»;
— віджимання на брусах з додатковою вагою 48 кг;
— підтягування на перекладині з додатковою вагою 32 кг.
Під час змагань відбудеться презентація кращих спортивних секцій Вишгородського району. Ввечері на публіку чекає сольний концерт від фіналіста ІІІ сезону шоу «Україна має талант» Артема Лоїка та інших виконавців.
Головний організатор змагань – голова Київського обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Street Workout Ukraine» Олег Ковшун. Співорганізатор змагань – Молодіжна громадська організація «Спілка жукинської Молоді». Переможець у категорії «Силовий фрістайл» представлятиме Київську область на чемпіонаті України зі Street Workout, який відбудеться наприкінці цього літа в українській столиці.

Street Workout — це доступний та безкоштовний вид спорту: виконання різних вправ на вуличних спортивних майданчиках — на турніках, брусах, шведських стінках та ін. Основний акцент — на роботу з власною вагою і розвитком сили та витривалості.
Прихильники воркауту з різних країн світу називають себе по-різному: воркаутери, вуличні спортсмени та гімнасти. Цим молодіжним видом спорту займаються люди різних вікових категорій — навіть пенсіонери. Загалом у країнах СНД налічується понад 1 000 000 «воркаутерів», серед яких
300 000 українців. Понад 3 000 з них — мешканці Вишгородщини.