31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хай Мати Божа Вишгородська охороняє!

Тарас ВАЛАХ

Ось і звершилася подія, до якої ми так довго і трепетно готувалися — відбулася Десята, Ювілейна проща до Вишгородської Богородиці в Рік Божого Милосердя! Це паломництво ознаменоване різними особливостями, візитами достойних гостей. Але хочу відзначити УСІХ, і подякувати УСІМ, хто спричинився до проведення цього свята, хоча впевнений, що все одно не зможу охопити таку велику спільноту однодумців, друзів та просто хороших людей, у котрих горіли очі і серця, гуділи натруджені руки і набігані ноги, тому, напевне, цей допис редагуватиметься! ))

Отож:

1. Усі парафіяни Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ у м. Вишгороді, котрі молилися, співали, працювали, жертвували, прибирали, носили, розкладали, куховарили, косили, мили, купували, складали — робили все, щоб гостям було зручно і затишно! Щиро дякую отцю Миколаю (Sulyma Mykola) за молитву, підтримку, постійну допомогу та поради!

2. ПЛАСТУНИ — мої вірні помічники в будь-яких організаційних справах — вони є, і це прекрасно! Окрема подяка Ані (Анна Павленко)  за жертовність та вміння організувати таку необхідну допомогу).

3. ЛИЦАРІ КОЛУМБА — мужня опора, допомога і прикраса прощі!

4. ВИШГОРОДСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ та її голова — Олександр Горган (Alex Gorgan) — не знаю, хто більше хвилювався за цю подію, — я чи він! )))

5. ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА та особисто мер — Олексій Момот — усі прохання щодо організації прощі були почуті та виконані.

6. КУРІЯ КИЇВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УГКЦ та особисто канцлер — Vasyl Chudiyovych, а також усі священики та диякони, котрі йшли пішки, їхали велосипедами чи автотранспортом із парафіянами на прощу.

7. КИЇВСЬКА ТРЬОХСВЯТИТЕЛЬСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ та її ректор — отець Петро Жук. Окремо бажаю подякувати за жертовність та допомогу семінаристу (Сергій Капущак), який майже весь час своїх Пасхальних канікул провів у храмі, виконуючи велику кількість моїх доручень.

Також дякую усім, кого спробую позначити в цьому дописі, а також тим, кого немає у ФБ, але вони є у моєму серці і в моїх молитвах! Нехай Господь благословить усіх вас, а Мати Божа Вишгородська охороняє своїм Святим Покровом!