28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Веселі старти-2016»

3

Аліна МАКОВСЬКА
ФОТО — авторка, спеціально для «Вишгорода»

12 травня 2016 року на території комунального підприємства «Навчально-спортивна база» було гамірно. На дитячі спортивні змагання прибули чотири команди школярів: три — із Вишгорода (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, районної гімназії «Інтелект», спеціалізованої школи «Сузір’я») та одна із Нових Петрівців (ЗОШ І-ІІ ст. № 2).
Широке коло вболівальників представляли: депутат Верховної Ради України VI і VII скликань Костянтин Бондарєв, учасник АТО Геннадій Демінський, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, заступник голови Вишгородської районної ради Анатолій Потапенко, заступник голови Вишгородської міської ради Трохим Іванов, представники комплексу «Sobi club», в. о. директора дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Олена Карпухіна, член ГО «Батьківщина Молода» Роман Данилюк, вчитель фізичної культури Микола Самсон, голова БФ «З відкритим серцем у майбутнє» Ірина Шугайло, директор КП «Навчально-спортивна база» Олександр Сафонов, депутат Вишгородської районної ради Геннадій Панамарчук, депутат Київської обласної ради Владислав Хахулін.
Юні спортсмени впевнено й легко справлялися з поставленими завданнями, брали активну участь у конкурсах — і кожен учасник намагався принести перемогу своїй команді. Після смачної каші та чаю з польової кухні було оголошено переможців.
Перше місце виборола команда Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», отримавши у подарунок кубок, два набори для бадмінтону і головний приз — сертифікат на місяць занять у басейні в комплексі «Sobi club» для всієї команди. Друге місце посіла Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, третє — Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 (обидві команди отримали кубки та набори для бадмінтону), а четверте місце зайняла команда Вишгородської районної гімназії «Інтелект», отримавши набори для бадмінтону. Кожну команду було нагороджено грамотами від Вишгородської міської та районної рад за участь у дитячих спортивних змаганнях «Веселі старти». Юним спортсменам дуже сподобалось місце проведення та організація заходу, вони щиро вдячні організаторам і спонсорам і з нетерпінням чекають продовження.

1-(1)

1-(2)

1-(3)