21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Барви весни

Виставка у БК «Енергетик» — до 20 травня

r4t5yuikol

Алла НАТАЛУШКО
ФОТО — Анна САРЖАН, спеціально для «Вишгорода»

Фойє районного Будинку культури «Енергетик» розквітло «Барвами весни». Так називається виставка творчих доробків арт-майстерні «Авангард» (керівник — Анна Саржан) та майстрів Вишгорода. На полотнах — художні твори: ніжні та романтичні, яскраві та неповторні. Кожна робота має власний мистецький стиль, виконана із різних матеріалів і різними техніками.
Майстри відобразили неповторний навколишній світ, де кожен новий день, кожен схід сонця — це диво, казка, краса. Хочеться ще і ще дивитися на розквітлі квіти, вдихати п’янкий запах бузку, милуватися яскравою веселкою, що виграє у небі після весняної грози… Тут роботи у стилі декупаж, печворк та хенд-мейд: мило всміхаються чарівні ляльки, веселий пасхальний кролик, равлики та інші казкові герої. Тут вишивки – хрестиком, бісером, стрічками!
На виставці побувало чимало людей, зокрема, учні гімназії «Інтелект», які отримали незабутні враження і чудовий настрій. А тих, хто ще не встиг завітати до нас, запрошуємо – виставка продовжиться до 20 травня 2016 року.

5

5r6t7yu

6y7ui

canvas

hhguj

iiiiiiiiiiiiii

RF

t67

wertghy