21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хокейний Кубок поїхав у Вишгород

3

Торі ШУМ
ФОТО – архів ХК «Вишгород»

Нещодавно закінчився турнір на Кубок Київської хокейної ліги. Традиційно хокейний клуб «Вишгород» змагався за першість цього турніру. Наша команда зіграла шість ігор.
У першому півфінальному колі ХК «Вишгород» зіграв дві гри із хокеїстами команди «Крила столиці». У першому хокейному матчі наші перемогли із рахунком 5:2. Не менш вдалою видалась і друга гра: 4:0.
У наступному колі грали з діючим чемпіоном ліги — ХК «Титани». Обидві гри закінчилися внічию. Переможця визначили штрафні буліти. ХК «Вишгород» вийшов у фінал.
У фіналі наша команда зіграла із ХК «Зубри». Ігри були досить напруженими. Перша гра закінчилась із рахунком 3:1 на користь ХК «Вишгород». Друга — внічию. Вишгород отримав Кубок!
За словами хокеїстів, на відмінну від регулярного чемпіонату ігри на Кубок проходять у постійному напруженні, бо кожна з них має значення. У цьогорічних іграх на Кубок Києва вишгородська команда виявилась найстійкішою, як морально, так і фізично.
Серед найкращих — теж представники ХК «Вишгород»: найкращий нападник — Олександр Кийко, воротар — Артем Скороход, захисник — Сергій Жуков. Значний внесок у перемогу внесли тренери Сергій Рублівський та Олександр Скороход. До речі, у основному складі грав і Олександр Тищенко, вихованець дитячої команди ХК «Вишгород».
Натхненні черговою перемогою хокеїсти дякують за постійну підтримку та особистий внесок у розвиток хокею у Вишгороді президенту ХК «Вишгород», голові ВГО «Молода Країна», депутату Київської обласної ради Андрію Пещеріну, а також висловлюють щиру подяку Вишгородському міському голові Олексію Момоту за велику підтримку.