30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Успіхів досягають витривалі

1

Вікторія ШМИГОРА

22 квітня центральна площа міста нагадувала знімальний майданчик американського телешоу для школярів: підлітки міських та районних шкіл змагалися за звання кращих у функціональному багатоборстві. Це було яскраво та видовищно. Організатори змагань — фітнес-клуб «ТехноФіт» та Федерація функціонального багатоборства України.
У перших офіційних змаганнях в Україні з функціонального багатоборства серед школярів взяли участь 17 команд – учні 8-9 класів та 13 команд — учні 10-11 класів.
Серед 8-9 класів першість виборола команда Вишгородської ЗОШ №1, друге місце — у школярів Новопетрівської ЗОШ №1, третє — у команди Лебедівської ЗОШ.
Серед 10-11 класів перше місце посіла Вишгородська ЗОШ №1; друге — Козаровицька ЗОШ; третє — Лебедівська ЗОШ.
Загалом у змаганнях, що були внесені у календарний план заходів райвідділу освіти, взяли участь 120 дітей. Усі призери отримали подарунки від партнерів турніру.
«По суті, під час змагань діти виконували програму кроссфіту. Це хоч і відносно новий напрямок, але він уже має велику кількість прихильників, — розповідає організатор змагань Андрій Федосенко. — Я пропагую заняття спортом і намагаюсь якомога більше людей залучати до здорового способу життя. Адже чим людина сильніша і витриваліша, тим здоровіша.
На жаль, рівень фізичної підготовки молоді доволі слабкий, школярі мало уваги приділяють спорту, ведуть пасивний спосіб життя.
Ви запитаєте, чому ми обрали саме кроссфіт, адже ця система загальної фізичної підготовки тільки починає завойовувати серця українців? Чому не зупинили вибір на футболі чи волейболі, про які знають усі? Відповім: я за те, що дітей варто знайомити з новими спортивними течіями. Протягом останніх років кроссфіт стрімко набирає обертів, а вправи, які входять у цей спортивний комплекс, однозначно не залишать дітей байдужими. Ми маємо дати молодим ідеологію здорового способу життя. Як відомо, здорові, сильні, витривалі люди досягають у житті значних успіхів».