01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Любові вистачає на кожну дитину

Людмила ШИШКІНА, завідуюча ДНЗ

Рівно 35 років тому (у 1981 році) дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята засяяли від дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять уже своїх дітей у садочок, мабуть, і онуків приведуть. За три з половиною десятки років заклад випустив близько трьох тисяч діток, які оволоділи необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.
Сам же дитсадок, який нині налічує 12 груп, відвідують 420 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і радує сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. І все це – не без участі батьків наших вихованців.
Для дітей створені прекрасні умови. Та найбільшою гордістю закладу є його працівники: завідувач, методист, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, вихователь із малювання, інструктор із фізичного виховання, медик, кухарі, технічний персонал. Тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт малюків і повноцінний розумовий та фізичний розвиток. Всі, хто своєю турботою зігріває дитячі душі, веде у світ цікавого і прекрасного. Любові цієї вистачає на кожну дитину.
На нашому 35-річчі було по-родинному затишно, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ «Чебурашка» відзначали у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, ті, хто працював у дитячому садочку з його заснування, випускники й вихованці, батьківський колектив, методисти відділу освіти Ніна Римаренко (працювала в колективі з 1976-го по 1992-й), Валентина Тимошенко (1992 – 2000 р. р.) та ветерани.
До свого 35-річчя колектив «Чебурашки» отримав подарунок від міської ради – сертифікат на придбання пральної машини, а ветерани дитсадка – квіти і премії. Секретар ради Тетяна Бражнікова та спеціаліст Катерина Боднарчук привітали усіх працівників садочка, дітей та їхніх батьків зі святом, побажали здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 35-річчя від дня заснування ДНЗ (ясел-садка) завідуюча вручила почесні грамоти ветеранам, які пропрацювали тут понад 20 років.
Привітали нас із ювілеєм методист із дошкільного виховання відділу освіти Вишгородської РДА Антоніна Павлюк, голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Віктор Кійко, завідуючі ДНЗ «Ластівка» Галина Литвиненко та ДНЗ «Сонечко» Ольга Трет’якова та попередні завідуючі Жанна Захарова, Ніна Бандуляк, Галина Тупіченко.
У цей чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці, – співали, танцювали, читали вірші, чим забезпечили чудовий настрій усім присутнім. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям, лунали побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я — співробітникам, дітям і батькам. Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів, їхній наполегливій праці, через 15 років ці самі діти, вже дорослі, приведуть на 50-річний ювілей своїх синів та дочок, заклад зустріне ще не одну славну дату, а добрі справи, які уже зроблено за ці роки, стануть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів. То ж, як і 35 років тому, двері нашого дитячого садочка сьогодні гостинно відкриті для всіх, хто прагне знань, самореалізації, здійснення своїх мрій і задумів.

DSCF1450

DSCF1452

DSCF1469

DSCF1495

image 2

image 4

image 5