31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Коли верстався номер

14 квітня близько 15-ї години у приймальні Вишгородського міського голови стрімко з’явилася група чоловіків із неприхованою військовою виправкою. Не затримуючись, працівники Прокуратури Київської області разом із співробітниками СБУ увійшли до кабінету міського голови і зачитали рішення суду про затримання Олексія Момота. За інформацією прес-служби Прокуратури Київської області, відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, поєднане із вимаганням, — передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із конфіскацією майна).
Наразі проводиться необхідний комплекс слідчих та інших процесуальних дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.
На переконання працівників міської ради, ця ситуація виникла на грунті конфлікту із забудовником. ТОВ «Вишгородміськреконструкція-І» із порушеннями чинного законодавства розпочав житлове будівництво на пров. Прожекторному. Міський голова, відповідно, вжив заходів. І ось — продовження цієї історії, але вже із затриманням автоматниками.