28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нові парти для Нижчедубечанської школи

3

IMG 6162

Олександра САВЧЕНКО
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

29 березня в Нижчедубечанській загальноосвітній школі голова ВГО «Молода Країна», депутат обласної ради Андрій Пещерін подарував учням 6-го класу школи десять сучасних ортопедичних учбових парт.
Про це повідомила учням директор школи Ольга Іванівна Прокопенко на загальній ранковій лінійці, з якої починається кожний ранок цієї чудової та затишної школи. За доброю традицією після ранкової зарядки учні шикуються, співають Гімн України, а потім директор інформує їх про поточні або важливі шкільні події.
На заході був присутній голова Вишгородської райради Ростислав Кириченко, який турбується про молодь, учнів та освітян.
Директор подякувала гостям і надала слово Андрію Євгеновичу, який побажав учням гарного настрою, успіхів у дитячому та майбутньому дорослому житті, отримати гарну професію та роботу (а для цього — потрібні знання та освіта), висловив щиру подяку професійним та турботливим вчителям.
Гарним та цікавим був виступ Ростислава Миколайовича Кириченка, який добре розуміє проблеми учнів та освітян.
Після урочистої частини гості оглянули школу, ознайомилися з найболючішими питаннями. Зокрема — вразили шкільна їдальня, в якій для діток готує віддана та добра кухар, а за свою працю отримує менше тисячі гривень. Цікавим та дуже професійним виглядав кабінет праці, гарний комп’ютерний клас (але, на жаль, час іде, і комп’ютери вже застаріли, їх потрібно оновити). Чисто й охайно в класах та спортзалі.
Було приємно відчувати, що навчальний заклад оновлюється, збільшується кількість учнів, що не тільки вчителі та їх шановний директор Ольга Іванівна, але й самі діти дбайливо та з любов’ю ставляться до своєї школи.