26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Смачний подарунок для спецпідрозділу

4

Юрій ТЕРЕЩУК, помічник-консультант депутата Вишгородської міської ради Миколи Кравченка
ФОТО – автор, спеціально для «Вишгорода»

Спостерігаючи за метушнею політичних пройдисвітів, широкий загал населення мимоволі відхилився від головного — уваги до Збройних сил України. Але, на щастя, волонтерський рух, як і рік тому, не припинився ні на день.
В напрямку Східного фронту, в бойові частини внутрішніх округів постійно йдуть «бусики» з найнеобхіднішим: від продуктів харчування до амуніції.
Нещодавно Юрік Агітович Мамоян, господар ресторанного комплексу «Панський хутір» та «Вишгород Плаза», зробив приємний подарунок-сюрприз бійцям спеціального підрозділу Національної гвардії, які проходять вишкіл у Київській області. До гвардійців завітали 15 працівників закладу і приготували хлопцям духмяні шашлики, зелені салати, в широкому асортименті соки і води.
Для військовослужбовців це було справді маленьке свято, адже живуть спецназівці далеко не в тепличних умовах: у наметах, годуються в польових умовах, які не завжди сприятливі. Ще довго в розташуванні підрозділу лунали жарти, душевні розмови з гостями.
Це далеко не перша благодійна допомога Юріка Мамояна захисникам України. Підприємець ніколи не рахував, що і кому допоміг. За найменшої можливості збирав усе необхідне і оперативно направляв у зону АТО.
Син Юріка Агітовича Халіл теж проходив службу в зоні антитерористичної операції на Сході України і нещодавно повернувся додому.
— Я мрію про той час, коли наші українські солдати будуть харчуватися на рівні стандартів армії США, — ділиться своїми враженнями Юрік Агітович. — Наші хлопці гідні теж отримувати 4-5 тисяч кілокалорій на добу, гарантовано щодня споживати необхідну кількість вітамінів і мікроелементів. Лише добре озброєна і нагодована армія може дати ворогу гідну відсіч.
Мине зовсім небагато часу — і гвардійський спецназ вирушить у зону АТО. Їх чекають різноманітні бойові завдання, обстріли, але у хвилини затишшя, коли розпочинаються душевні розмови, хлопці не раз пригадають прохолодну весну бойового навчання і, звісно, рум’яні, з неповторним ароматом і смаком шашлики від Юріка Мамояна. Бо такі миттєвості — не забуваються.

image(12)

IMG 20160229 111551

IMG 20160229 115446

IMG 20160229 123527