31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Україна шукає інвесторів у Польщі для побудови об’їзного шляху довкола столиці

Представники «Укравтодору» взяли участь у Світовому конгресі інноваційних кластерів, що відбувся у польському місті Домброва Ґурніча. Головною метою візиту українських посадовців був пошук майбутніх партнерів та інвесторів у будівництво Великої кільцевої дороги (ВКАД) навколо Києва.

Про це інформує VIDIA з посиланням на прес-службу «Укравтодору».

кільцева

«Сьогодні європейським інвесторам не цікаво вкладати кошти у будівництво лише однієї дороги. Інвестиційно-популярними є ті проекти, які поєднують у собі багато можливостей. В нашому випадку, це проект інфраструктурної привабливості регіону: будівництво ВКАД для поєднання існуючих міжнародних та національних транспортних коридорів із залізничним, водним та авіаційним транспортом, створення поблизу ВКАД технопарків, машинобудівних заводів, будівництво нових промислових підприємств у Київській області», – роз’яснив представник робочої групи «Укравтодору» Володимир Рудой.

Посадовець вважає: для того, щоб Україна змогла залучити партнерів та інвесторів у будівництво об’їзної, держава повинна крокувати в ногу з часом.

«Кільцева дорога – це економічний прорив для Київщини. Лише одне будівництво ВКАД дасть можливість створити понад 15 тисяч нових робочих місць», – додав Рудой.

Додамо, Світовий конгрес інноваційних кластерів (Cluster World Congress) функціонує з 2015 року. Головна мета щорічного заходу – популяризація кластерної ідеї як найкращого способу інноваційного розвитку і конкуренції між підприємствами, регіонами та національними економіками.

Цьогоріч подію відвідали понад 200 кластерів з усіх континентів, більше 100 учасників з різних країн, понад 160 експертів з усього світу та представники Європейської комісії.