09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Битва за газ

gaz

Торі ШУМ
ФОТО – автор, «Вишгород»

У понеділок, 28 березня, у конфорки гуртожитку нарешті повернули газ. Пломби зірвано. Вентиль відкрито.

 

Тиждень мешканці гуртожитку по вул. Б. Хмельницького, 7 разом із депутатом Володимиром Лісогором оббивали пороги усіх інстанцій міста: газове господарство, ЖЕК, прокуратура, міська рада, навіть на сесію Вишгородської міської ради потрапили, а газу – немає. Міський голова Олексій Момот, намагаючись розв’язати цю проблему, дійшов до Верховної Ради. Але проблема залишалась невирішеною. Під час зустрічі мешканців гуртожитку з депутатами за участі мера навіть пропонували варіант протягти силовий кабель та встановити електроплити. Щоравда, платити дорожче, але, як варіант…
Та в понеділок після тривалого зібрання за участі міського голови Олексія Момота, голови Вишгородської РДА Олександра Горгана, його заступника В’ячеслава Савенка, представників ТОВ «Київоблгаз Збут» та директора Вишгородського КП ЖКГ знайшли компроміс. Хоча дався він ой, як непросто… Представники обох підприємств довго не хотіли поступатися і сипали посиланнями на закони та положення… Питання ж в іншому – чи думали вони в той момент про інтереси людей? Відповідь очевидна: навряд!
Зрозуміло одне, що ніхто із нас не застрахований від подібного. І одного дня, сплачуючи вчасно за комунальні платежі, можна залишитись без давно звичних благ цивілізації.
Жителі гуртожитку, звісно, вдячні міському та районному керівництву за сприяння у вирішенні питання. Але краще б до такого не доходило. На першому місці має бути верховенство споживачів, а не інтереси монополіста. А винні повинні бути покарані, аби безкарність надалі не породжувала вседозволеності.