28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Погіршиться погода

Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Київській області

За прогнозами синоптиків, 24-25 березня на Київщині очікуються складні погодні умови: мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, вдень 24 березня сильний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, утвориться сніговий покрив висотою 10-12 см, на дорогах ожеледиця. Вдень 25 березня послаблення опадів.

Працівники поліції звертають увагу учасників дорожнього руху на те, що погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищує ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Тож закликаємо, як водіїв так і пішоходів, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Пам’ятайте, дощ знижує видимість, тому будьте максимально обережними під час руху в несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуйтесь швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування. Будьте уважні при проїзді пішохідних переходів, заздалегідь знижуйте швидкість, не об’їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть людей, які переходять дорогу.

Тривають шкільні канікули (21-27 березня), тому будьте особливо обачними у місцях можливої появи дітей: біля спортивних і дитячих майданчиків, парків і скверів, а також у дворах будинків.

Пішоходам радимо мати на одязі світлоповертаючі елементи. Це зменшить ризики на дорозі. Особливо важливо забезпечити таким одягом дітей.