05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Відгуляли з душею

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

У суботу на площі біля БК «Енергетик» було гамірно. Вишгородці родинами проводжали зиму. Хтось прийшов на запах шашлику, хтось – до глінтвейну, інших приваблювали запальні українські пісні у виконанні вишгородських колективів. А проводжати, власне, не було кого, зима давно здала свої позиції. Попри те, це не завадило відгуляти із душею.
Привітав учасників та гостей свята міський голова Олексій Момот та пообіцяв багато приємних сюрпризів. А про дозвілля таки подбали. Для малечі та дорослих проводили майстер-класи, різноманітні динамічні конкурси й боді-арт. Майстрині ділилися секретами виготовлення ляльки-мотанки, прикрас із різних матеріалів, тонкощами техніки валяння. Частували й смачними млинцями.
Зі сцени лунали українські традиційні та сучасні пісні й мелодії у виконанні вишгородського фольклорного колективу «Золотий вік» (керівник Тамара Шевченко), ансамблю сопілкарів «Рум’янок» (керівник Олена Могиль), оркестру «Водограй» (керівник Наталія Тищенко), фольклорний ансамбль «Співаночка» (керівник Валентина Демочко). Запальні ведучі із Вишгородського міського ЦТ «Джерело» Юрій Ушаков та Анна Франко згуртовували людей навколо сцени.
За творчу частину відповідала директор міського Центру творчості «Джерело» Наталія Кисіль, а за звук – волонтери із Вишгорода Віталій Дишаєв і Гліб Линник.
Чоловіки пробували свої сили у підкоренні стовпа та в піднятті гирі. Бажаючих було чимало. Найвправніші отримали хороші призи. Цьогоріч розігрувались маринатор, базовий пікнік, швейцарські ножі, електрочайник та йогуртниця. Спортивні змагання проводили тренери КП УФКС Вишгородської міської ради.
Дотримуючись традицій – весну таки зустріли. Опудало, яке символізувало зиму, спалили. Тим самим вказавши сніжній на двері.
Із вражень. Василь ПАСТУШЕНКО: — Спасибі організаторам. Особливо — заступнику мера Трохиму Іванову.
«Масляна у Вишгороді» Олександра Кононенка —
чит. на сайті газети «Вишгород» vyshgorod.in.ua