31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хай серце повниться любов’ю

2

Валентина ЧИСТЯК
ФОТО – автор, «Вишгород»

Традиційно у переддень Жіночого свята Благодійний фонд святої Ольги запросив на гостину ветеранів міста. Те, що тут із радістю зустрічають гостей, і те, що майже всі вони багато років знають одне одного, створювало атмосферу повної невимушеності й затишку. А тому зустріч вийшла теплою, майже сімейною.
Голова районної ради ветеранів Таміла Орел, заступник директора Вишгородської спеціальної ЗОШ «Надія» Лідія Шкурко, ветеран праці Маргарита Олабіна говорили про вічне – Жінку-берегиню, матір, кохану, яка хоч і вірить у дива, але переважно створює їх сама. Та, звісно ж, вітали жінок чоловіки – президент Фонду Володимир Малишев, професор, академік ГНО «Українська академія наук» Леонід Шморгун, а також Вишгородський міський голова Олексій Момот, який прийшов на зустріч зі своєю донечкою.
Побажавши присутнім міцного здоров’я й усіляких гараздів, міський голова запевнив, що буде для ветеранів підтримкою, як був для своєї мами, котра замінила йому і бабусю.
Загалом же, наголосив О. Момот, «ми змінюємо ставлення до людей з боку міської влади. Для цього провели кадрову і структурну ротацію. Тепер людям не доведеться ходити по різних поверхах із кабінету в кабінет, бо ті чиновники, до яких приходять найчастіше, знаходяться в одній кімнаті на першому поверсі адмінбудівлі. Тут можна безкоштовно отримати і кваліфіковані послуги юристів».
Міський голова привітав із 80-річним ювілеєм активну вишгородчанку Валентину Спиридонівну Манзюк, а також відповів на запитання та прохання жінок стосовно транспортних перевезень (тут, на жаль, багато важелів знаходяться у віданні Київської облдерж-
адміністрації); пересаджування каштанів з пл. Т. Шевченка (на цьому місці буде «кишеня» для автобусів, щоб розгрузити дорогу біля «Білли» і запобігти аварійним ситуаціям, а дерева ростимуть в іншому місці); забудови багатоповерхівкою місцини біля центральної площі, де розміщуються атракціони (тут не буде ніякого будинку, а планується облаштувати парк із фонтаном, де діти зможуть повноцінно розважатись, перемістившись із бруківки біля пам’ятника свв. Борису та Глібу на зелену травичку) та стосовно інших важливих для вишгородців питань.
Продовжили зустріч за святковим пригощанням (про це подбав О. Момот), отримували подарунки (набори побутових миючих засобів від СК «Джонсон» та привітання від генерального директора Світлани Малік передала представник компанії Валентина Марченко), слухали поетичне слово почесного громадянина Вишгорода Ольги Дяченко:
Все починається з любові
До неньки, рідної землі.
Вона озветься в кожнім слові,
Запахне хлібом на столі…
І повторяю знову й знову
Прості слова, без таїни:
Хай серце повниться любов’ю
Всім – від весни і до весни!