26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вишгородці отримали перші ID-карти

Влас. інф.

12 лютого відбулось оперативне засідання за участю керівників органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів РДА, керівників відомств, організацій та установ району. П’ятнична нарада видалась напрочуд насиченою приємними подіями.

Цього дня свій день народження святкував Вишгородський міський голова Олексій Момот. Із чим його голова РДА Олександр Горган і привітав. До вітань приєднались і всі присутні.
Потім в урочистій атмосфері з рук голови Вишгородської райдержадміністрації Олександра Горгана та начальника районного відділу міграційної служби Сергія Федоренка молоді громадяни, мешканці Вишгородського району Віталій Луценко, Марія Логвиненко, Ярослав Закорчменний, Олександр Костюченко та Аліна Лободенко отримали перші паспорти — ID-картки.
На цьому привітання не закінчились. Адже саме 12 лютого було започатковано казначейську службу. Вишгородських казначеїв відзначили подяками та квітами. Голова Вишгородської РДА Олександр Горган, який має чималий досвід роботи із цією структурою у різних районах столиці, наголосив: вишгородські казначеї вирізняються відповідальністю та високим професіоналізмом.