31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Марка — як квиток благодійності

7116bc6a31b91a229b79eee39b4a240b 600

28237 002

a0173

Ірина ПРАВДИВА, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України

Життя настійливо переконує — одній людині, навіть якщо вона здатна поділитися останнім, найчастіше не під силу надати посильну допомогу всім, хто того потребує. Куди легше і, що найголовніше, ефективніше — робити це спільними зусиллями.

Товариство Червоного Хреста України якраз і намагається об’єднати під своїми знаменами всіх небайдужих до чужої біди людей, зокрема, реалізуючи марки Товариства як своєрідний квиток благодійності.

Допомога, підтримка, турбота, пропагування моральних цінностей і добра — це якраз і є те, з чим завжди асоціюється діяльність Товариства Червоного Хреста. Люди, котрі пов’язали свою долю з цією організацією, наділені унікальною чутливістю до чужого болю. Та й, навіть якщо б ми керувалися не шляхетними намірами, а суто прагматичними, сьогодні нікому вже не вдасться відгородитися стіною байдужості від страждань інших людей.

До акцій, які проводить Вишгородська районна організація Товариства Червоного Хреста України, постійно долучаються всі колективи міста і району, починаючи від дитячих садочків, шкіл, медустанов, працівників соціальної сфери, культури, правоохоронних органів, держслужби, комунальних підприємств, приватних підприємств, голів територіальних громад і закінчуючи небайдужими пересічними мешканцями міста й району. Вони беруть участь у акціях милосердя, збираючи овочі, фрукти, одяг, взуття, благодійні кошти тощо.

Одна з широкомасштабних акцій, які постійно проводить Товариство, це розповсюдження марок організації, які є своєрідними квитками благодійності. Кошти від їх реалізації спрямовуються на те, щоб врятовувати чиєсь життя, допомогти потерпілим під час стихій та збройних конфліктів, а також, щоб підтримати наших соціально не захищених земляків.

У рамках реалізації проекту «Краса», який передбачає обслуговування наших підопічних волонтером-перукарем Анною Музикою, районна організація залучила до співпраці салон краси «Бігуді». Обслуговування — безкоштовне, але якщо хтось з відвідувачів захоче внести благодійний внесок на користь Червоного Хреста і придбати нашу марку, будемо йому дуже вдячні.

У перспективі плануємо реалізовувати й інші соціальні проекти та акції, і, якщо ви вирішили пожертвувати на справи милосердя бодай найменшу дещицю вашого часу, зусиль чи коштів, довірте їх гуманітарній організації з великим досвідом роботи — Товариству Червоного Хреста України.