08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про тарифи «на пальцях»

Початок у №№ 4-5’2016

Вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення)

Алла РАДІВІЛОВСЬКА, директор КП ЖКГ Вишгородської міської ради

Законодавчим актом, що регулює надання послуги, є Постанова Кабміну «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів від 10 грудня 2008 р. № 1070, а Постанова Кабміну «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» визначає порядок формування тарифу на ці послуги.
КП ЖКГ вивозить тверді побутові відходи (ТПВ) власними силами та сплачує кошти КП «Комунальник» за захоронення ТПВ.

Отже, розрахунок за вивезення здійснено максимально зрозуміло та прозоро із врахуванням:
— витрат на виплату заробітної плати;
— витрат на сплату податків на фонд заробітної плати;
— витрат на паливно-мастильні матеріали;
— витрат на спецодяг персоналу;
— витрат на ремонт контейнерів;
— амортизаційних витрат;
— витрат на ремонт автомобільного парку (три сміттєвози).
Із розрахунком вартості вивезення 1 куб. м твердих побутових відходів (ТПВ) можна ознайомитись за посиланням: http://www.ex.ua/370598081777
(Також див. на сайті КП ЖКГ, чит. на сайті газети «Вишгород» [email protected] )
Прибудинкові території
За цим посиланням кожен може ознайомитись із межами та площею прибудинкових територій будинків, які обслуговує КП ЖКГ Вишгородської міської ради: http://www.ex.ua/370598081777
(Також див. на сайті КП ЖКГ, чит. на сайті газети «Вишгород» [email protected] )
Зауважу, що ст. 42 Земельного кодексу України визначає, що:
«2. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».
Шановні вишгородці!
Для прискорення процесу обрахунку тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій пропоную визначити представників від кожного будинку — для узгодження об’ємів робіт по кожному будинку та погодження схем прибудинкових територій — та із понеділка, 15 лютого 2016 року, розпочати процес співпраці. Запис на прийом у секретаря КП ЖКГ (вул. Ю. Кургузова, 9-а, пн.-пт: з 8 до 13, із 14 до 17 год., тел: (04596) 54-885).
Також запрошую всіх небайдужих на загальноміські збори з приводу тарифів, які відбудуться 13 лютого ц. р. о 10:00 у великій залі адмінбудинку (м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 2-й поверх).