09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Новий директор ЖЕКу

KPZHВлас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Комунальне підприємство житлового і комунального господарства (КПЖ і КГ) Вишгородської міської ради із 24 листопада ц. р. очолюватиме президент Асоціації управляючих компаній Києва, колишній директор столичної приватної управляючої компанії ТОВ «МЖК «Оболонь-комфорт».

Алла Радівіловська, котра має дві вищі освіти та розуміється на проблемах об’єднань співвласників багатоповерхового будинку (ОСББ) зсередини, фактично вже приступила до роботи. Та поки що вона виконуватиме обов’язки директора КПЖ і КГ тимчасово — на період тимчасової відсутності Михайла Шененка.

Таке рішення одноголосно прийнято на позачерговому засіданні міськвиконкому, що відбулося 24 листопада. Кандидатуру нового керівника подано на розгляд міськвиконкому Вишгородським міським головою, який принагідно озвучив своє бачення реформ у міському житловому господарстві (зокрема, порядок використання коштів, питання сумісної власності, тарифної та кадрової політики). Олексій Момот також визначив основне завдання директора — щоб КПЖ і КГ стало клієнтоорієнтованою та прибутковою компанією.
Члени міськвиконкому привітали Аллу Олександрівну з днем народження та побажали успіхів. Алла Радівіловська розповіла про себе, відповіла на запитання та пообіцяла у найближчих номерах газети «Вишгород» докладніше інформувати про те, ЩО і ЯК мінятиметься у системі надання комунальних послуг, ЯК стати господарями багатоповерхівок (відповідно до Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який набув чинності 1 липня 2015 року), ЧОГО чекати робітникам та ІТРівцям ЖЕКу.
Для найбільш нетерплячих — випуск програми «Робота над помилками», де обговорюється стан комунальних ЖЕКів, рентабельність управляючої компаній, тарифна політика в Києві, а також створення прозорого ринку надання комунальних послуг.
http://www.capital.ua/ru/video/50099-v-gostyakh-onlayn-studii-capitaltv-alla-radivilovskaya-prezident-assotsiatsii-upravlyayuschikh-kompaniy-kieva-direktor-chastnoy-upravlyayuschey-kompanii#ixzz3sWxK2Y1F
(Ведучий — Дмитро Джангіров. Онлайн-студія «CapitalTV» — проект ділового порталу Capital.ua).